Kukułcza piwnica

Jeżeli brakuje wam powodów do śmiechu to koniecznie sięgnijcie po ten tytuł! Nasi niezwykle barwni i komiczni bohaterowie zaprowadzą was w świat kryminalnej zagadki, ktorej rozwikłanie nie będzie należało do najłatwiejszych. Historia do nudnych nie należy, wręcz przeciwnie. Dynamiczna akcja pędzi, wciąga od pierwszej strony i nie pozwala się od siebie oderwać. Sama zagadka kryminalna jest bardzo skomplikowana i stawia wiele pytań. ubię takie historie, w których czytelnik ma szansę 'uczestniczyć' w odkrywaniu prawdy i sam typować sprawcę. I, co zasługuje na największy plus, utrzymanie całości fabuły w komicznej i prześmiewczej konwencji... Same dialogi, zachowanie bohaterów to świetna zabawa i okazja do śmiechu dla czytelnika. Jak na komedię kryminalną przystało, wkrada się tu pewien nieład i lekki chaos, jednak wszystkie wątki, pomimo ze niekiedy kuriozalne i absurdalne, zostały umiejętnie poprowadzone, kontrolowane i domknięte. Nic tu nie było przypadkowe. Ja świetnie się bawiłam, podczas tej powieści, więc jeżeli lubicie taki gatunek to polecam. Śmiech gwarantowany!

Informacje dodatkowe o Kukułcza piwnica:

Wydawnictwo: Novae Res
Data wydania: 2023-04-18
Dodał/a opinię: Aneta Dąbrowska

Zobacz opinie o książce Kukułcza piwnica

Kup książkę Kukułcza piwnica

- To musi być dziwne uczucie znaleźć u siebie taka piwnicę chyba? - zapytał Włodek.

- O, nawet nie wiesz, jak bardzo dziwne. Podrzucili ją nam jak jakieś kukułcze jajo.

No tak. Są priorytety i są PRIORYTETY.

Księga zaklęć
Agnieszka Rautman-Szczepańska