Las pachnący pożądaniem

🪵💋RECENZJA PRZEDPREMIEROWA💋🪵

„-Bzykałeś kiedyś w trojkącie?
- Słucham?-Mężczyzna zapowietrzył się, słysząc tę jakże ostentacyjną uwagę.
-Pytam, czy bzykałeś kiedyś w trojkącie. Służbowo pytam.
-Nie, panie prokuratorze.
-To leć do domu.Może się jeszcze załapiesz.”

Na skutek bardzo nieprzyjemnych i raczej wstydliwych zdarzeń, Karolina zostaje wysłana przez rodziców, do wujostwa, mieszkającego w lesie na przysłowiowym zadupiu. Zrozpaczona dziewczyna, próbuje targnąć się na życie, jednak Daniel, miejscowy leśniczy, w porę orientuje się w sytuacji. Z miejsca są zafascynowani sobą, choć różnica wieku i miesiąc do pełnoletności dziewczyny, próbuje powstrzymać tą chemię, to jednak mężczyzna nie zważając na konsekwencje, oraz wcześniejsze postanowienia, by trzymać się od kobiet z daleka, porywa Karolinę w namiętność i mimo jej nikłego doświadczenia, ale też niezwykłej seksualności,
przezywają razem chwile doprowadzające ich oboje do szaleństwa.

W międzyczasie ciąg różnych wydarzeń sprawia, że na przemian : śmiejemy się, jesteśmy zaskoczeni, ale też chwilami zszokowani i zasmuceni.

Uwielbiam pióro autorki, bezpretensjonalne dialogi, humor, no i oczywiście pikanterie gorących momentów, a przy tym niespodziewane zwroty akcji i bohaterowie, którzy najpierw wydają się być pozytywni, a na końcu okazują się negatywni i na odwrót.

Mnie osobiście z miejsca zafascynował Pan Prokurator 😍, a że książka kończy się tak, że możemy mieć nadzieję na kontynuację to może osoba Pana P. , będzie mogła „pogwiazdorzyć”.

Ja osobiście gorąco polecam „Las pachnący pożądaniem” i bardzo dziękuję autorce za możliwość przedpremierowego przeczytania i zrecenzowania tej książki ♥

Informacje dodatkowe o Las pachnący pożądaniem :

Wydawnictwo: b.d
Data wydania: 2021-05-31
Dodał/a opinię: EroticBooksLover

Tagi: new adult

Zobacz opinie o książce Las pachnący pożądaniem

Kup książkę Las pachnący pożądaniem

-Bzykałeś kiedyś w trojkącie?

- Słucham? - Mężczyzna zapowietrzył się, słysząc tę jakże ostentacyjną uwagę.

-Pytam, czy bzykałeś kiedyś w trojkącie. Służbowo pytam.

-Nie, panie prokuratorze.

-To leć do domu.Może się jeszcze załapiesz.”

Wolff
Iza Maciejewska0
Okładka ksiązki - Wolff

Aleksander Wolff. Olek. Kawał drania z dziurą zamiast serca.Amelia Wysocka. Mela. Boryka się z epilepsją, a jej niska samoocena wpływa bardzo niekorzystnie...

Dom pachnący tobą
Iza Maciejewska0
Okładka ksiązki - Dom pachnący tobą

Każdy dzień jest jedyny. Drugi taki już się nie powtórzy. Prokurator Paweł Wawro to mężczyzna do szpiku kości przekonany o tym, że na świecie nie ma miłości...

Forget Me Not
Julie Soto