Las pachnący pożądaniem

🌲🌲 Recenzja przedpremierowa🌳🌳

Premiera 31.05.2021 r.

"Las pachnący pożądaniem"- Iza Maciejewska

Kolejna książka, która zawróciła mi w głównie i sprawiła, że moje serce się rozpłynęło.

Karolina, bardzo młodziutka osoba, bo nie spełna osiemnastoletnia, a już dostała w życie nieźle w kość. Została strasznie potraktowana, nawet najgorszemu wrogowi, bym tego nie życzyła. A ona przeżyła to na własnej skórze, poniżona, a potem odtrącona przez wszystkich wokoło. Na sama myśl o tym mam łzy w oczach. Jak można być tak perfidnym, względem drugiego człowieka.
Ma ochotę z sobą skończyć ale pojawia się Daniel i wkracza do jej życia. Jest kimś kto daje jej poczucie wsparcia i bezpieczeństwa. Dzięki temu Karolina zaczyna czuć szczęście i miłość, której jej brakowało. Staje się także dojrzalasza. Sama zaczyna podejmować decyzje, niektóre z nich są błędne, ale kto z nas podejmuje same prawidłowe decyzje. Na początku była pełna lęku ale dzięki bliskim osobom, zaczyna stawiać się silna i odważna.

Daniel, bardzo dojrzały mężczyzna z bagażem doświadczeń. Pełen odpowiedzialności. Niebywale męski i seksowny. Jego miłość do lasu jest na prawdę ujmując.
W życiu nie miał łatwo, stracił żonę ale dał siebie radę i teraz życie według określonych przez siebie reguł, które mają mu zapewnić spokój. I żył by tak dalej ale ta młoda i niewinna osóbka, zmienia całego jego życie. Na początku jego intencje są różne ale w końcu zmieniają się w coś głębszego.

Ich relacja jest dosyć specyficzna, że względu na dużą różnice wieku, ale to wcale im nie przeszkadza by zacząć czuć do siebie coś więcej.
Autorka pokazuje nam, że wszystkie przeszkody, które stoją na drodze do miłość, da się pokonać. Wystarczy tylko głębokie i szczere uczuciem

Autorka pokazała nam także jak człowiek potrafi być bezwzględny wobec drugiego człowieka. Dla głupiej zabawy jest wstanie upokorzyć i zniszczyć. Co w dzisiejszych czasach coraz częściej się zdarza.

Postacie drugi planowe także są ważne w tej historii, w sumie można powiedzieć, że ta książka zawiera wiele różnych historii. Dzięki temu nabiera wielowymiarowości. Można poznać losy innych, nie zapominając oczywiście o głównych bohaterach.

A niektóre z nich dawały taką dawkę humoru i żartów, że aż szok 😂 Sceny intymne. Och co to były za gorące sceny. Naklejka z tyłu 18+, spełniła swoją rolę. Było dużo namiętności i pożądania.
Ta książka ma wszystko czego oczekuje od dobrego romansu. Duża dawkę uczuć, pikanterii, że aż policzki są czerwone, humoru, od którego wszystko boli, nietuzinkowych bohaterów, zarówno głównych jak i pobocznych, problemy, które cały czas są obecne oraz dramaty, przez które, że nie ma chwili monotonii.
A zakończenie to petarda. Nigdy bym się takiego nie spodziewała. Zaintrygowało mnie i mogę mieć tylko nadzieję, że autorka zdecyduje się na kontynuację. Pani Izo pięknie proszę o stworzenie kolejnej części, bo nie można tak zostawić czytelnika 🤣🥰
10/10🌲

Informacje dodatkowe o Las pachnący pożądaniem :

Wydawnictwo: b.d
Data wydania: 2021-05-31
Dodał/a opinię: glinka_54_czyta

Tagi: new adult

Zobacz opinie o książce Las pachnący pożądaniem

Kup książkę Las pachnący pożądaniem

-Bzykałeś kiedyś w trojkącie?

- Słucham? - Mężczyzna zapowietrzył się, słysząc tę jakże ostentacyjną uwagę.

-Pytam, czy bzykałeś kiedyś w trojkącie. Służbowo pytam.

-Nie, panie prokuratorze.

-To leć do domu.Może się jeszcze załapiesz.”

Wolff
Iza Maciejewska0
Okładka ksiązki - Wolff

Aleksander Wolff. Olek. Kawał drania z dziurą zamiast serca.Amelia Wysocka. Mela. Boryka się z epilepsją, a jej niska samoocena wpływa bardzo niekorzystnie...

Pociąg
Iza Maciejewska0
Okładka ksiązki - Pociąg

Szybko, ostro i z humorem Emocjonalny rollercoaster Ewa ma w życiu pecha. Atakuje on ją raz za razem, kąsając złośliwie i nie dając o sobie zapomnieć...