Las pachnący pożądaniem

,,(...)Nim się obejrzysz w zwierciadło i zobaczysz tam staruszkę z siwymi włosami i pomarszczoną twarzą. Nie pozwól na to, żeby Twoje lustrzane odbicie było smutne, wystraszone i żałowało niespełnionych pragnień. Realizuj marzenia, a sukces przyjdzie z czasem. Nie pozwól na to, abyś sama sobie wypominała stracony czas. Nie bój się żyć ze świadomością, że cały świat stoi przed Tobą otworem i nikt, ale to nikt nie jest w stanie powstrzymać Cię przed dojściem do celu."

"Las pachnący pożądaniem" Izy Maciejewskiej roztrzaskał mi serce! Historia budząca gamę emocji tych dobrych i tych złych sprawiła, że przepadłam już po pierwszej stronie!

Karolina to młoda dziewczyna, która ma przed sobą całe życie, lecz wydarzenia, które ją spotkały, złamały jej psychikę i obniżyły do minimum jej poczucie wartości. Każdy dzień to wewnętrzna walka, by to, co było poszło w niepamięć, by mogła oddychać pełną piersią a poczucie wstydu i upokorzenia odeszło.

Daniel to przystojny leśniczy ma swoje demony z przeszłości, ale próbuje sobie z nimi poradzić w sposób, który wydaje się najbardziej odpowiedni, czyli ucieczka do ciszy.

Karolina i Daniel spotykają się w najmniej sprzyjających okolicznościach. Choć dzieli ich przepaść w postaci wieku, to mentalnie czują się na tym samym poziomie. Porządnie w ich wypadku odbija się od kory drzew i uderza w nich, ze zdwojoną siłą!

Czy porządnie wygra i będą dla siebie oparciem? Czy Karolina pokona demony z przeszłości ? Co kryje tajemnica i jakie będą jej konsekwencje? Tego wszystkiego dowiecie się z książki.

Jestem pod wielkim wrażeniem historii przedstawionej w książce. Książka jest wielką bombą emocjonalną i w tym wszystkim jest postać drugoplanowa Bożenka, która swym zachowaniem sprawiła, że uśmiech miałam od ucha do ucha. ,,Las pachnący pożądaniem" to nie jest beztroska historia o miłości, to książka gdzie ból jest odczuwalny przez czytelnika , a pożądanie między głównymi bohaterami sprawia, że wypieki na twarzy są częstym gościem.

Książka sprawia, że czytając, czułam złość, na ludzi dorosłych, którzy mają czelność nazwać się rodzicami!! Dziecko jest darem i kocha się je, wspiera i oddaje wszytko, by móc zobaczyć uśmiech na jego twarzy, a w książce mamy zakłócenia w tej relacji, ale jest również pokazane, że życie pisze różne scenariusze i oparcie możemy szukać nie tylko u rodziców. Polecam!

Informacje dodatkowe o Las pachnący pożądaniem :

Wydawnictwo: b.d
Data wydania: 2021-05-31
Dodał/a opinię: Marta Wiczuk

Tagi: new adult

Zobacz opinie o książce Las pachnący pożądaniem

Kup książkę Las pachnący pożądaniem

-Bzykałeś kiedyś w trojkącie?

- Słucham? - Mężczyzna zapowietrzył się, słysząc tę jakże ostentacyjną uwagę.

-Pytam, czy bzykałeś kiedyś w trojkącie. Służbowo pytam.

-Nie, panie prokuratorze.

-To leć do domu.Może się jeszcze załapiesz.”

Dom pachnący tobą
Iza Maciejewska0
Okładka ksiązki - Dom pachnący tobą

Każdy dzień jest jedyny. Drugi taki już się nie powtórzy. Prokurator Paweł Wawro to mężczyzna do szpiku kości przekonany o tym, że na świecie nie ma miłości...

Kolorowo jak diabli
Iza Maciejewska0
Okładka ksiązki - Kolorowo jak diabli

"Sami swoi" w wydaniu współczesnym. Gdy Paulina zakochała się w Tomku, miała dziewięć lat i bardzo ambitne plany związane ze swoim dziecięcym zauroczeniem...

Forget Me Not
Julie Soto