Łazarz

Tom 7 cyklu Joona Linna (tom 7) | Seria: Ślady zbrodni

''Łazarz'' to powieść kryminologiczna autorstwa Larsa Keplera, w której to miałam okazję przyjrzeć się z bliska uwidocznionemu mocnemu światu kryminologii pełnego niespodziewanych i wciąż nowych intryg i zawirowań niedających spokoju nawet po dokonanych już zbrodniach.

Pojawia się właściwie wiele pytań, kim jest osoba kryjąca się pod maską niebezpiecznego mordercy, który to daje w bardzo kreatywny sposób o sobie znać.

Przyznam, że wielu bohaterów jest tu zbędnych w tej powieści kryminalnej, ze względu na sam sposób przebiegu rozwiązywania sprawy związanej z dokonywanymi morderstwami i zbyt długie oczekiwanie na to, co się wydarzy potem.

Joona Linna wykazuje się ogromnymi chęciami do pracy, wrażliwością, walecznością, która bardzo mi się podobała.

Zwróciłam szczególną uwagę na schemat pracy Joony, gdyż to dzięki opracowanej przez niego analizie można połączyć dalsze fakty samemu, ale rozwiązanie spraw będzie zaskakujące.

Morderca w perfidny sposób zabijał swoje ofiary. Nie pojmowałam do końca zachowań sprawcy.

Mocnym atutem tej powieści jest to, że następuje ciągły zwrot akcji. Nie można się nudzić w trakcie czytania, gdyż są bohaterowie, którzy chcą i mają chęci do końca doprowadzić sprawę dokonywanych morderstw.

Właściwie to na każdym kroku powiewa strachem, a emocje dają o sobie znać w nawet nieoczekiwanych momentach życia prywatnego bohaterom, jak i zawodowego.

Wydawnictwu Dolnośląskiemu dziękuje za podarowania mi do zrecenzowania powieści kryminologicznej autorstwa Larsa Keplera pt. ''Łazarz''.

Polecam przeczytać tę powieść kryminalną.

Informacje dodatkowe o Łazarz:

Kup książkę Łazarz

Piaskun
Lars Kepler0
Okładka ksiązki - Piaskun

Pewnej zimowej nocy na moście kolejowym niedaleko Sztokholmu maszynista zauważa przy torach broczącego krwią człowieka. Ranny trafia do szpitala z rzadkim...

Hipnotyzer
Lars Kepler0
Okładka ksiązki - Hipnotyzer

W środku grudniowej nocy psychiatrę Erika Marię Barka budzi telefon ze sztokholmskiego szpitala. Komisarz kryminalny Joona Linna prosi go o pilną pomoc...

Za pierwszą kulisą
Mirosława Łukaszewicz