Lekcja hiszpańskiego

„Lekcja hiszpańskiego” – gorące love story w sam raz na wakacje.

Ona – temperamentna babka z klasą. Silna kobieta, której udało się uwolnić od toksycznego męża. Dla córki postanowiła zawalczyć o lepszą przyszłość i godne życie. Oczywiście nie jest to proste. Życie w emocjonalnym więzieniu odcisnęło piętno na jej poczuciu własnej wartości. Tak do końca nie przestała czuć się zniewolona, zmanipulowana, słaba i uległa. Mąż podciął jej skrzydła, odsuną od rodziny i przyjaciół. Ona jednak znalazła siłę i odwagę, by iść na wojnę, właśnie dzięki rodzinie i wspaniałym przyjaciołom.

On – bożyszcze kobiet, młody przystojny kucharz pracujący w Hiszpanii. Facet kochający życie i potrafiący z niego w pełni korzystać. Conocna zmiana warty w pokoju to jego znak rozpoznawczy. Z jednej strony dzieciak, wielbiciel sexu bez zobowiązań, z drugiej facet potrafiący być przyjacielem.

Tych dwoje – Adrianna i Maks, dziewczyna z włoską iskrą i przebojowy mężczyzna z pasją gotowania – spotka się w Hiszpanii, gdzie kobieta zmuszona przez okoliczności postanowiła wyjechać do pracy w restauracji swojego wujka.

Traf chciał, że restauracja ta, to jaskinia facetów, a jej szefem jest polski kucharz – Maks.

Kobieta z głową pełną demonów przeszłości, postanawia wykorzystać czystą kartę w nowym miejscu i spróbować normalnie funkcjonować: ciężko pracować, poznawać nowych ludzi i na chwilę zapomnieć o problemach z byłym już mężem, który ciągle nie pozwala jej o sobie zapomnieć.

Czym Adriannę zaskoczy życie?

Co ma jej do zaoferowania hiszpański raj?

„Lekcja hiszpańskiego” to lekka, kobieca powieść, gdzie autorka zgrabnie wplotła niezwykle trudny temat jakim jest przemoc w związku.

To romans, który z pewnością się wyróżnia na tle innych. Można się tu i pośmiać, i wzruszyć a przede wszystkim dobrze bawić. Hiszpańskie słońce ewidentnie przebija przez przeczytane strony. Jest zatem upalnie, emocjonalnie i smacznie. Zakończenie książki pozostawia duży niedosyt.. ciąg dalszy z pewnością nastąpi.

Polecam.

Informacje dodatkowe o Lekcja hiszpańskiego:

Wydawnictwo: Muza
Data wydania: 2021-07-21
Dodał/a opinię: Anna Biarda

Zobacz opinie o książce Lekcja hiszpańskiego

Kup książkę Lekcja hiszpańskiego

Bez hamulców. Ostatnia prosta
Aleksandra Pakuła0
Okładka ksiązki - Bez hamulców. Ostatnia prosta

Jeszcze do wczoraj Karolina chciała pozbyć się łatki perfekcjonistki i powściągliwej 40-latki, której pewnych rzeczy nie wypada robić, i... zacząć żyć...

Bez hamulców
Aleksandra Pakuła0
Okładka ksiązki - Bez hamulców

Ona - czterdziestoletnia świeżo upieczona rozwódka, matka dwóch zbuntowanych nastolatków, profesjonalna i zdystansowana dziennikarka sportowa, która marzy...

Powrót matki
Danuta Awolusi ;