Lina

Lubicie góry? Ja je uwielbiam 🏔 szkoda tylko, że są na drugim końcu Polski. Czekam jak dziecior podrośnie i ruszamy na wycieczkę. Może, nie na taką jak w książce. Ale na pewno będzie fajnie.

"Lina" to moje pierwsze spotkanie z twórczością autorki i uważam je za bardzo udane. Jestem książką mile zaskoczona. Okazała się być ciekawa.

Poznajemy tutaj dwójkę ludzi Mikołaja i Ninę, którzy kochają wspinaczkę. Jednak od młodych lat życie nie było dla nich łaskawe. Mają swoje problemy.

Fabuła książki jest świeża. Odznacza się na tle innych książek. Od samego początku mnie zaintrygowała i ten stan utrzymywał się do końca. Styl autorki jest lekki i przyjemny, dzięki czemu przez fabułę się przepływa. Jest ciekawa. Bohaterowie są wyraziści i charakterni. Są idealnie nieidealni. Igrają z życiem. Są odważni, a zarazem nieodpowiedzialni. Jednak mimo wszystko wzbudzili moją sympatię. Szkoda tylko, że tak szybko się skończyła. A zakończenie zostawiło we mnie pewien niedosyt. Już nie mogę doczekać się kontynuacji.

Informacje dodatkowe o Lina:

Kup książkę Lina

Kara
Sara Antczak0
Okładka ksiązki - Kara

Kara tu i teraz czy kara bez końca? Czwórka przyjaciół przyjeżdża na popularny festiwal muzyczny. Chcą odreagować traumatyczne wydarzenia z przeszłości...