Make me yours

Tom 2 cyklu Bellamy Creek

Cheyenne jest przedszkolanką, mieszka w miasteczku w którym się wychowała i wciąż jest singielką, a powodem tego stanu jest fakt, że od najmłodszych lat Cheyenne podkochuje się w przyjacielu swojego brata. Cole jest policjantem, jego żona zmarła przy porodzie i od tego momentu oczkiem w jego głowie jest córka Mariah. Mężczyzna coraz częściej czuje się samotny, jednak coś go blokuje przed ponownym związkiem. Sytuacja pomiędzy Cheyenne i Cole'm zmienia się kiedy kobieta wysyła mężczyźnie wiadomość, która pierwotnie nie miała do niego dotrzeć. Od tego momentu Cole zaczyna patrzeć w zupełnie inny sposób na siostrę swojego najlepszego przyjaciela. Czy Cheyenne wyzna swoje uczucia? Czy Cole otworzy się na miłość?

Bylo to moje pierwsze spotkanie z twórczością autorki i chociaż nie czytałam pierwszego tomu z serii #bellamycreek, to bardzo łatwo było mi się tutaj odnaleźć, ponieważ każdy tom opowiada o innym z przyjaciół. Autorka ma niesamowicie lekkie i przyjemne pióro, a ja czytając o losach Cheyenne i Cole'a przepadłam już od pierwszych stron. Historia przedstawiona jest z perspektywy obojga bohaterów, co pozwoliło mi ich zdecydowanie lepiej poznać, dowiedzieć się co myślą, co ich trapioraz jakie uczucia nimi targają. Obie postaci zostały w świetny sposób wykreowane i nie ciężko było ich nie polubić! Relacja pomiędzy Cheyenne i Cole'm została ciekawie poprowadzona, a ja z ogromnym zainteresowaniem śledziłam kartka po kartce budującą się pomiędzy nimi więź podsycaną namacalną chemią i pożądaniem. Jednak wszystko dzieje się w swoim tempie, co bardzo mi się podobało, można naprawdę delektować się ich dialogami i towarzyszącymi temu emocjami. Autorka oprócz wątku romantycznego porusza tutaj również kwestię samotnego rodzicielstwa, w cudowny sposób pokazuje relacje pomiędzy Cole'm a jego córką, ale również pokazuje, że często boimy się ponownego zaangażowania - szczególnie mając za sobą taką przeszłość jak Cole - ponieważ nie chcemy utracić tego co ważne i kochane. To urocza historia o drugich szansach i odnajdywaniu drogi do siebie. Naprawdę bardzo mi się podobało! Już nie mogę się doczekać trzeciego tomu, bo jestem pewna, że kolejna para dostarczy nie lada emocji i humoru! Polecam! Moja ocena 9/10.

Informacje dodatkowe o Make me yours:

Wydawnictwo: Illuminatio
Data wydania: 2022-06-29
Tytuł oryginału: Make Me Yours. Bellamy Creek
Dodał/a opinię: zakochanawksiazk

Zobacz opinie o książce Make me yours

Kup książkę Make me yours

Księga zaklęć