Mala M.

Ocena: 4.42 (38 g³osów)

Jestem chyba jedn± z nielicznych osób, która wcze¶niej nie czyta³a ksi±¿ek Pauliny ¦wist, ale na swoj± obronê mam to, ¿e ju¿ planowa³am nadrobiæ tê zaleg³o¶æ. Dobre opinie o jej stylu i twórczo¶ci wpad³y mi w oko i nied³ugo zag³êbiê siê w jej ksi±¿ki. A dlaczego ? Bo ta by³a genialna !!

Wiem, oczywi¶cie , chwa³a i cze¶æ nie nale¿y siê tylko i wy³±cznie Paulinie bo pisa³a w duecie Lilk± i chylê czo³a przed oboma.

Có¿ tu rzec? Mala to szalona kobieta po 30tce, za³amana faktem, ¿e nie ma szczê¶cia do mê¿czyzn. Za to ma szczê¶cie do cudownej i niezawodnej przyjació³ki jak± jest Zuzka, adwokat karny i ¿ona Zenka... W³a¶nie u nich na jednej z imprez trafi³ siê Mali niebieskooki "bóg seksu" z którym prze¿y³a najlepszy seks w swoim ¿yciu. Wprawdzie z racji nadu¿ycia alkoholu ,film jej siê urwa³ i nie wszystko pamiêta ale jednak wystarczaj±co du¿o by nie móc tych emocji zapomnieæ. Ale kochanek rozp³yn±³ siê w powietrzu, za¶ do jej bloku wprowadzi³ siê sympatyczny Pawe³, który niezaprzeczalnie jest ni± zainteresowany. Có¿ z tego wyniknie? Czy Pawe³ wystarczy Mali czy jednak bêdzie goni³a za wspomnieniem z tej gor±cej nocy ?
Powiem Wam, ¿e co prawda przeczyta³am tê ksi±¿kê w kilka godzin ale musia³am sobie dawkowaæ. Czemu ? Bo zakwasów bym od ¶miechu dosta³a. No chyba od TNJDDLS nie czyta³am ksi±¿ki, której styl ,humor i poziom a¿ tak by mnie zachwyci³. Przez te ksi±¿kê siê p³ynie z bezustannym ¶miechem na twarzy przerywanym niekontrolowanymi wybuchami ¶michu. Sarkazm ja po prostu kocham, humor sytuacyjny równie¿ a tu jest go pe³no. I fakt ,¿e rozmy¶lania i z³o¶liwo¶ci Mali w tej ksi±¿ce dominuj± , zaraz po nich erotyka , ale nudno nie jest, bo wrêcz zagadkowo i trzeba siê pilnowaæ, ¿eby nie przeoczyæ istotnych szczegó³ów. Ramzesa ruszaæ nie bêdê, sami przeczytajcie i dowiedzcie siê jak± rolê w tym wszystkim odegra klient Zuzki i co przeskrobie Zenek. Kurczê ! Jak mo¿na Black Sabbath i Zenka Martyniuka porównaæ ze sob± ? Otó¿ autorki takie porównania wplataj± w te ksi±¿kê , ¿e szczêka opada, ja jej nigdy nie zapomnê i zdecydowanie przeczytam ponownie. A terminu kolejnego tomu bêdê wygl±daæ tak jak i kolejnej ksi±¿ki Julki.
Kochani, nasze autorki (oraz autorzy) s± ¶wietni, nie ma co ich pomijaæ i takie ksi±¿ki s± na to ¶wietnym dowodem !!!

POLECAM

Informacje dodatkowe o Mala M.:

Wydawnictwo: Muza
Data wydania: 2021-04-14
Jêzyk orygina³u: polski
Doda³/a opiniê: Marta BONIECKA

Tagi: Romans erotyczny bóg

wiêcej
Zobacz opinie o ksi±¿ce Mala M.

Kup ksi±¿kê Mala M.

Cytaty z ksi±¿ki

Na naszej stronie nie ma jeszcze cytatów z tej ksi±¿ki.

Zobacz tak¿e

Recenzje miesi±ca