Malum, część 2

Tytuł oryginału: Malum: Part 2
Tłumaczenie: Monika Wisniewska
Dodał/a opinię: marta_czyta
Tom 5 cyklu Elite Kings Club

Poszłam za ciosem i nie odpuściłam dopóki nie przeczytałam wszystkich (jak na razie) tomów Amo. Niedługo następny, zapowiada się ich nie mało ale i bohaterów nie brakuje , których historie nie jedno z nas chętnie pozna bliżej.

W tym tomie nadal skupiamy się na relacjach i dramatach Tillie oraz Nate'a. Ale w tle też śledzimy problemy Bishopa i Madison, która jak zwykle kocha ucieczki , nie potrafi stawić czoła problemom. Faktem jest, że dziewczyna przeszła nie mało już wcześniej a autorka w tym tomie jej nadal nie oszczędza. Mimo to mnie irytuje, ma niesamowicie słaby charakter a ja lubię wyrazistych i twardych bohaterów.

Nate i Tillie odkrywają kolejne tajemnice, walczą nie tylko z realnymi wrogami ale i własnymi demonami . Jeśli o nich mowa , to wątek Daemona świetnie autorka wprowadziła wg mnie, dodał smaku całości i wprowadził niezły element zaskoczenia. Poza tym podobało mi się to jak autorka przedstawiła dramat Tillie i Nate'a , to jak radzili sobie z rozpaczą, jak przeżywali to co ich spotkało i jak sobie z tym poradzili.

Książka nie jest słodka i urocza, w recenzji każdego tomu podkreślam, że ta seria jest porąbana i nienormalna ale czy to źle? Mi było ciężko się odnaleźć ale jednak dałam radę. Bo wciąga, angażuje , intryguje. Mam na oku kilku bohaterów, których chce poznać lepiej, nie obrażę się jak autorka poświęci im kolejne tomy. I mimo ,że Mad mnie drażni, chcę się dowiedzieć co będzie dalej z nią i Bishopem. A Wy?

Tagi: Przeznaczone dla kobiet i/lub dziewcząt

Zobacz opinie o książce Malum, część 2

Kup książkę Malum, część 2

Tacet a Mortuis
Amo Jones0
Okładka ksiązki - Tacet a Mortuis

Zazdrość, tajemnice i obezwładniające pożądanie - trzeci tom mrocznej serii Elite Kings Club Kolejne tajemnice z przeszłości Madison i te związane z jej...

Malum, część 1
Amo Jones0
Okładka ksiązki -  Malum, część 1

Czwarty tom mrocznej i niegrzecznej serii Elite Kings Club Uprowadzona i więziona przez własną siostrę, Tillie Stuprum nie może zapewnić swojej córce...

Ból nas nie definiuje, on nas kształtuje. Przychodzimy na świat jako noworodki ze świeżym startem. Nowe życie, czysta dusza. Potem się zaczyna. Każdy jeden dokonywany przez nas wybór ma konsekwencje.