Mam coś twojego

🐕‍🦺🐕‍🦺🐕‍🦺Recenzja🦮🦮🦮

"Mam coś Twojego"- Katarzyna Bester

Katarzyna Bester, jak dla mnie jest mistrzynią przezabawnych komedii romantycznych.

Na żadnej inny książce, tak się nie śmiałam jak na tej, oczywiście nie zabraknie także pełnych romantyzmu i namiętności scen.

Katie jest jak dla mnie bohaterką z którą można się zaprzyjaźnić. Jest strasznie bezpośrednia, szczera, szalona a jej zabawne teksty, przekomarzanki i sarkastyczne wypowiedzi powodowały wielki wybuch śmiechu, ale oprócz tej szalonej strony posiada także stabilną i odpowiedzialną. Kate wie czego chce, pomimo przykrej przeszłości, żyje pełnią życia.
Tej bohaterki nie da się nie lubić. Jest także strasznie lojalna, zawsze stoi w obronie swoich przyjaciół i nie zawaha się skopać tyłka komuś kto krzywdzi jej najbliższych. A jej miłość i pomoc zwierzętom czuć w każdym jej spotkaniu lub wypowiedzi.

Scott na początku to bardzo tajemniczy mężczyzna, ale z czasem zaczynamy go coraz bardziej poznawać. Pod tą aurą tajemniczości kryje się troskliwy, opiekuńczy, szarmancki i zabawny facet. Nie zabraknie także tej seksownej strony. W tym przypadku jest niezwykle charyzmatyczny. Scott jest mężczyzną z którym chciałoby się spotykać, rozmawiać i spędzać czas. Można powiedzieć, że byłby idealnym partnerem.

Relacja Scotta i Kate to bardzo lekka romans, który każda z nas chciałaby przeżyć. Zwyczajne randki zaprawione świetnym humorem, rozmowy dzięki którym się lepiej poznają oraz sceny intymne, które nie jedno serce przyprawią o drżenie.

A nawiązanie do Harrego Pottera idealnie pasuje do całej historii. A ta sytuacja na peronie, mistrzostwo. Tylko Kate mogła wpaść na taki szalony pomysł.

Na zauważenie zasługują także postacje poboczne, które tylko wzmacniają akcję i powodują, że jeszcze lepiej się ją czyta.

Uwielbiam historie autorki, bo tworzy dla Nas niby zwyczaje historie, z życia wzięte, ale jest w nich taki niesamowity urok, że nie da się od nich oderwać. Podziwiam autorkę, że potrafi wykreować tak prawdziwych i rzeczywistych bohaterów, z którymi można się zaprzyjaźnić, a przy ostatniej stronie, już się za nimi tęskni.

Pomimo, że książka ma trochę więcej niż 200 stron, to każda kartka jest zapewniona taką ilością ciekawych, zabawnych ale i smutnych scen, że czytanie jej mija w oka mgnieniu.
Kolejna świetna pozycja na poprawę humoru, uśmiech nie zejdzie Wam z twarzy.
Gratuluję cudownej książki, już nie mogę się doczekać kolejnych historii, które wyjdą z pod Pani ręki ❤❤
10/10🐕

Informacje dodatkowe o Mam coś twojego:

Wydawnictwo: Illuminatio
Data wydania: 2021-04-14
Dodał/a opinię: glinka_54_czyta

Tagi: Przeznaczone dla kobiet i/lub dziewcząt bóg

Zobacz opinie o książce Mam coś twojego

Kup książkę Mam coś twojego

Ogrodnik. Raj odnaleziony
Katarzyna Bester0
Okładka ksiązki - Ogrodnik. Raj odnaleziony

Uczucia potrafią wykiełkować nawet w najbardziej niesprzyjającej glebie Do tej pory całe życie Jagody składało się z arkuszy kalkulacyjnych. Było uporządkowane...

Motyw zbrodni
Katarzyna Bester0
Okładka ksiązki - Motyw zbrodni

Nowy Jork atakuje śnieżyca. Detektyw Aidan Winters spędza dzień z rodziną, gdy dzwoni telefon. Winters jest potrzebny na Moście Brooklińskim, gdzie znaleziono...