Marionetka. Twoja ja

RECENZJA PATRONATU
„Nikt nie rodzi się od razu zimny i wyniosły. Życie kształtuje nasze charaktery, A ja czuję, że jego nie zawsze było usłane różami”.

„Niektórzy się poddają i zamykają w sobie tak jak ja, A inni wręcz odwrotnie, stają się jeszcze twardzi i odporniejsi na dalsze krzywdy”.

„Marionetka. Twoja ja” to debiut, który okazał się być niezwykle gorącą i wciągającą książką.

Zatracając się w lekturze poznacie Claudię, która za namową frywolnej przyjaciółki, udaje się do ekskluzywnej restauracji. Poznaje tam tajemniczego Liama, o którym nie może już zapomnieć. Liam proponuje jej układ. Seks bez miłości i zobowiązań. Dziewczyna wie, że nie może się w nim zakochać. Waha się, jednak przystaje na propozycje. Liam dominuje nad Claudią, sprawiając, że ta staje się marionetką w jego rękach. Okazuję się, że Liam skrywa pewne tajemnice, w Claudia nie potrafi zapanować nam swoim uczuciem. Czy mężczyzna zerwie układ? Co ukrywa Liam? Czy między nimi zrodzi się uczucie?

Lubię debiuty i zawsze daje im szansę, ale muszę zaznaczyć, że czasami mam lekkie obawy, czy książka spełni moje oczekiwania. W moim odczuciu ta pozycja wypadła naprawdę dobrze. Spodoba się osobom, które gustują w erotykach. Ale uwaga…! To nie jest książka dla cichych myszek, które boją się odważnych scen erotycznych. Uwierzcie mi, ale autorka zadbała o stałe podtrzymywanie gorącej atmosfery. W tej pozycji znajdziesz wiele pikantnych scen, które bardzo pobudzą wyobraźnię. Było naprawdę gorąco i namiętnie. Znajdziecie tu elementy BDSM, ale w dość lekkim wydaniu.
Muszę przyznać, że zakochałam się w tej okładce! Jest piękna. Jako sroka okładkowa, nie mogłam przejść obojętnie wobec tej pozycji. Uważam, że styl autorki jest lekki i przyjemny w odbiorze. Cieszę się, że autorka postawiła na dużą liczbę dialogów. Nie przepadam za zbędnymi, przytłaczającymi opisami. Tu takich nie było.
Sądziłam, że nie znajdę wielu emocji w erotyku. Myliłam się! Akcja była dynamiczna, a fabuła wciągająca. Podobała mi się kreacja Liama, który wydał się być zimnym, tajemniczym i skrytym facetem. Miejscami miałam ochotę walnąć go za jego zachowanie wobec Claudii, która w tej części była uległa i niezdecydowana. Dlaczego napisałam w tej części? Bo po takim zakończeniu nie widzę innej opcji, aby autorka nie wydała kontynuacji. Jejku… Ta końcówka złamała mi serduszko. Ale zapowiada też przemianę głównej bohaterki. Czuję, że okaże się być silną babką, i to ona zacznie pociągać za sznurki, a marionetką okaże się być „ktoś” inny. 🤭 Mam nadzieję, że jeszcze pokaże swoje „pazurki”.
Jeśli szukacie pikantnej książki, która sprawi, że wyobraźnia będzie pracowała na najwyższych obrotach oraz pokaże, że nie warto od razu oddawać komuś swojego serca to ta pozycja może być dla Was. Myślę, że warto ją przeczytać, żeby dostrzec to, jak niektórzy mężczyźni postrzegają piękne kobiety, uważając, że im się należą… Czekam na kolejny tom! A Wam polecam.

Znajdziecie ją na Legimi oraz na stronach internetowych księgarni

Informacje dodatkowe o Marionetka. Twoja ja :

Kup książkę Marionetka. Twoja ja

Pan Nieidealny
S.E. Karczewska0
Okładka ksiązki - Pan Nieidealny

Pan nieidealny, to książka z gatunku romans/erotyk. Małą inspiracją do jej napisania był serial " Dom z Papieru", a właściwie zakazany romans wzbudzający...