Marionetka. Twoja ja

Claudia to młoda kobieta, która nie do końca wie czego chce. Zostawiona przez matkę, wychowana przez sprawującego ciągłą kontrolę ojca, będąca pod dużym wpływem przyjaciółki, której pomysły niejednokrotnie wpędzały ją w kłopoty, nie do końca umie poradzić sobie w życiu.
Liam to bardzo pociągający, władczy i tajemniczy mężczyzna. Los był dla niego okrutny, co spowodowało, że zbudował wokół siebie mur i wyłączył swoje uczucia. Jednak pod maską dominatora, który dostaje to czego chce, skrywa swoje prawdzie oblicze.
Przypadkowe spotkanie tej dwójki, podczas którego mężczyzna ratuje dziewczynę z opresji, pociąga za sobą szereg zdarzeń. Układ, który zawierają wprowadzi wiele zmian w ich życiu.
Czy Claudia zdoła rozbudzić serce Liama? Czy mężczyzna otworzy się na uczucia? Jak zachowa się kobieta, gdy pozna prawdę o przeszłości ukochanego? Czy ta dwójka odnajdzie w końcu szczęście?
Niebezpieczeństwo, fascynacja, uczucie, namiętność, gorący romans, zdrada, strata, żal. Nowy początek, który następuje w momencie, gdy teoretycznie wszystko zaczynało się układać. Książka wywołuje naprawdę sporo emocji. Już od pierwszych stron wzbudza szok, spowodowany zajściem w "klubie", a im dalej poznajemy tą historię, tym tych emocji jest jeszcze więcej, a samo zakończenie to istny rollercoaster.
Co do sposobu wykreowania postaci mam naprawdę mieszane uczucia. Liam, z jednej strony bardzo interesujący i pociągający, z drugiej sposób w jaki traktował dziewczynę, nie do końca mi się podobał. Claudia z kolei co chwila zmieniała zdanie i nie umiała podjąć decyzji. Była niepewna i zagubiona w swoich działaniach. Jednak im bliżej byliśmy końca tym bardziej bohaterowie się zmieniali i muszę przyznać, że coraz mocniej przypadali mi do gustu.
Osobiście liczę na kontynuację tej historii, bo zakończenie całkowicie mnie zszokowało i aż się prosi o napisanie dalszych losów bohaterów. Jestem niezwykle ciekawa jak potoczy się dalsze życie Claudii i Liama.
Całość napisana jest przyjemnym stylem, dzięki czemu czytało się ją lekko i szybko. Dodatkowo ogromne brawa dla Autorki za sceny erotyczne, których sposób opisania baaardzo mi się podobał.
Polecam sięgnąć po książkę "Marionetka. Twoja Ja". Myślę, że podobnie jak ja, spędzicie z nią miło czas.
Dziękuję S.E. Karczewskiej oraz Wydawnictwu Feniks za egzemplarz do recenzji.

Informacje dodatkowe o Marionetka. Twoja ja :

Kup książkę Marionetka. Twoja ja

Pan Nieidealny
S.E. Karczewska0
Okładka ksiązki - Pan Nieidealny

Pan nieidealny, to książka z gatunku romans/erotyk. Małą inspiracją do jej napisania był serial " Dom z Papieru", a właściwie zakazany romans wzbudzający...