Marzenie panny Benson

Margery Benson to 46-latka, która uświadamia sobie, że to ostatni dzwonek, by odnaleźć miłość i zacząć wszystko od nowa. Kobieta rzuca stabilną pracę nauczycielki i wyrusza w podróż, by odnaleźć złotego chrząszcza. Margery potrzebuje asystenta więc daje ogłoszenie do gazety. Zgłasza się Enid Pretty, która od samego początku działa na nerwy Margary.
Jeśli chcecie dowiedzieć się jak przebiegnie podróż tych dwóch kobiet sięgnijcie po tę książkę.
Gwarantuję Wam, że czeka Was niesamowita przygoda.
Świetna i wciągająca fabuła. Ciekawie wykreowani bohaterowie. Margaret i Enid różnią się od siebie jak ogień i woda, ale wkrótce kobiety zaprzyjaźniają się ze sobą.
Akcja powieści rozgrywa się w 1950 roku i autorka doskonale oddala klimat tamtych lat.
Bardzo spodobała mi się ta powieść, która pokazuje nam czytelnikom, że warto spełniać swoje marzenia, siłę kobiecej przyjaźni oraz zabiera czytelnika w niesamowitą podróż pełną przygód.
Autorka ma fajny styl i książkę czyta się bardzo przyjemnie. Nie będziecie nudzić się ani przez chwilę. Dostaniecie mnóstwo emocji , a także humoru.
Autorka potrafi zaskoczyć i trzymać w niepewności. To ks, o której ciężko oderwać się.
Polecam gorąco! Będziecie zachwyceni.

Informacje dodatkowe o Marzenie panny Benson:

Kup książkę Marzenie panny Benson

Niezwykła wędrówka Harolda Fry
Rachel Joyce0
Okładka ksiązki - Niezwykła wędrówka Harolda Fry

Czasami trzeba zostawić wszystko i wyruszyć w drogę, aby poukładać swoje życie na nowo. Pewnego dnia Harold otrzymuje list od Oueenie, przyjaciółki z...

Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;