Mecenas

Tom 1 cyklu KodeX

"

Mecenas” to rewelacyjny pierwszy tom nowej serii autorki,która potrafi potrząsnąć całym światem nie tylko swoich bohaterów.W tej historii sprawiła,że moje serce przyspieszało do zawrotnej prędkości!!!
Z pozoru banalna fabuła mecenas-pani prokurator i łącząca ich przeszłość.Jednak naprawdę to tylko mało cząstka tego,co otrzymujemy w tej powieści.Akcja tocząca się w Polsce-Krakowie sprawia,że z łatwością możemy wyobrazić sobie realia sądowe i klimat,który im towarzyszy.
Tajemnicza przeszłość,intrygi,kłamstwa,niedomowienia i domniemana ochrona rania najbliższe osoby zostawiajac je bez słowa na kilka lat.Dodatkowo ciemne interesy,kontakty z osobami poza prawem oraz nieradzenie sobie z nałogiem czyni lekture wstrząsająca i nieodkładalną.A to dopiero początek….W fabule została wplatane cierpienie,ból z nieradzeniem sobie z konsekwencjami swoich czynów.Nie zapominając o złym wyborze partnera i skrywana prawda to czyni tà historie rewelacyjna.
Wykreowane postacie są naprawdę genialne.Współczuje się im a za chwile za haniebne zachowanie chciałabym nim potrząsnąć i spytać dlaczego tak kłamie!!!

Musicie przygotować się na wiele zaskakujacych momentów.Z biegiem wydarzeń coraz bardziej będziecie zszokowani a zarazem nie będziecie mogli doczekać się co jeszcze autorka przygotowała w kolejnej części!!!Ja już chce na już,ponieważ zakończenie wbiło mnie w fotel!Nie spodziewałam się takich newsôw pod koniec lektury!

To obowiązkowa lektura dla fanów książek,których kochają je.Ja gorąco polecam i czekam na kontynuacje!

Informacje dodatkowe o Mecenas:

Kup książkę Mecenas

Zdrajca
Anna Falatyn 0
Okładka ksiązki - Zdrajca

Z mafią jest jak z miłością. Gdy zostaniesz przez którąś z nich wybrany, nie ma drogi odwrotu. Lisa doskonale wiedziała, z kim się wiąże, mimo to każda...

Anna Falatyn0
Okładka ksiązki - Pokaż mi, kim jesteś

Drugi tom serii z nowymi bohaterami. William Reed porzucił karierę lekarza i rozpoczął pracę w koncernie farmaceutycznym, gdzie w bardzo krótkim czasie...

Powrót matki
Danuta Awolusi ;