Miasto mafii

„Wiem, że wpadłam, ale już nic na to nie poradzę, jest za późno.”

Codzienna obserwacja mafijnej rodziny braci Rossi, która nagle pojawia się w Randall, staje się dla Emmy obsesją. Zafascynowana jednym z braci, próbuje mimo wszystko trzymać się od niego z daleka.

Niestety nie pomaga w tym jej przyjaciółka, która … także ślini się do jednego z braci, ale obie fascynacje póki co, pozostają w sferze marzeń.

Do czasu…

Pewna sytuacja doprowadza do konfrontacji i rozpoczyna się swoista gra między nimi.
Arthur także nie może powstrzymać się od obserwowania dziewczyny, która staje się jego obsesją i wyznaczonym celem.

Pożądanie i pociąg jakie Arthur czuje do Emmy doprowadza do tego, że dziewczyna staje się więźniem w domu mafioza, na szczęście jej przyjaciółka jest tuż obok, z tym, że ona jest bardziej niż szczęśliwa będąc w tej sytuacji.
Droga do wspólnej przyszłości nie jest łatwa, kłamstwa, tajemnice, ból mieszają się z namiętnością, fascynacją, niezaprzeczalną chemią, akceptacją i wzajemnym odkrywaniem i uczeniem się siebie.

Jednak w tym świecie, nic nie jest proste i dostosowanie się i zaakceptowanie wielu rzeczy, może „być albo nie być” wspólnej przyszłości.
Mimo, że już od dawna mam poprzednie wydanie „Miasta Mafii”, to przyznam, że dopiero to drugie wydanie, udało mi się przeczytać.

Jak zwykle autorka potrafi rozgrzać nas do czerwoności gorącymi i pikantnymi scenami. Mocnymi, a nawet przerażającymi momentami. Namiętnością i walką pomiędzy głównymi bohaterami oraz bezwzględnym, niebezpiecznym światem mafii.

Prawdą jest zatem, że Królowa pikantnych, mafijnych ronansów jest tylko jedna i niezaprzeczalnie właśnie nią jest Kinga Litkowiec.

Teraz z niecierpliwością czekam na drugi tom „Miasta Mafii”, bo dwóch braci, jak widać wpadło już jak śliwki w kompot, tylko trzeci pozostał singlem i raczej nie zamierza zmieniać tego stanu rzeczy, miejmy nadzieję, że wszystko do czasu….

Informacje dodatkowe o Miasto mafii:

Wydawnictwo: Muza
Data wydania: 2021-07-28
Dodał/a opinię: EroticBooksLover

Tagi: Romans erotyczny

Zobacz opinie o książce Miasto mafii

Kup książkę Miasto mafii

Miasto mafii 2
Kinga Litkowiec0
Okładka ksiązki - Miasto mafii 2

Hope Clarke jest zadowolona z życia w Nowym Jorku. Do czasu. Staje się świadkiem zabójstwa, którego dopuścił się sam Lucas Rossi. Od tej chwili Hope...

Jacob
Kinga Litkowiec0
Okładka ksiązki - Jacob

Avery Stone rozpaczliwie potrzebuje pieniędzy. Jest gotowa pracować nawet jako prostytutka, by tylko przetrwać. Mogłoby się wydawać, że los się do niej...