Między nami

Tom 2 cyklu W twoją stronę

"Między nami" to historia kobiet, które wiele w życiu przeszły. To przede wszystkim siła i zjednoczenie kobiecej siły. Bohaterki tej książki dają nam wielką, życiową lekcję.

Felicja i Łucja to dwie siostry, które wiele różni, ale łączy jedno, obie próbują poukładać swoje życie na nowo.

Felicja wyrusza wraz ze swoim przyjacielem w podróż do Szkocji. Łucja zapomnienia od problemów szuka w domu babci Michaliny. Cezary, mąż Łucji, za wszelką cenę chce udowodnić kobiecie, że zdrada będzie ją wiele kosztować.

W między czasie poznamy historię Michaliny, kiedy była małą dziewczynką. Obecnie jest kobietą z bogatym bagażem doświadczeń i życiowych mądrości, które chce przekazać swoim wnuczką i chce je chronić przed błędami.

Karolina Winiarska stworzyła wspaniałą historię kobiet z problemami. Najpiękniejsze w tym wszystkim jest to jak potrafiły się zjednoczyć w momencie, kiedy najbardziej potrzebowały siebie nawzajem.

Informacje dodatkowe o Między nami:

Wydawnictwo: Jaguar
Data wydania: 2022-01-19
Dodał/a opinię: monikaswiatek

Zobacz opinie o książce Między nami

Kup książkę Między nami

Następnym razem
Karolina Winiarska0
Okładka ksiązki - Następnym razem

Ile razy można nie dostrzec miłości zanim będzie za późno? Poruszająca opowieść o życiu oraz miłości, która nie przemija - idealna na zimowe...

Nie jesteś sama
Karolina Winiarska0
Okładka ksiązki - Nie jesteś sama

,,Nie jesteś sama" to powieść obyczajowa w klimacie komedii familijnej: ciepłej, wzruszającej i zabawnej. Trzy główne bohaterki- dwie siostry: Kingę i...