Między nami

Tom 2 cyklu W twoją stronę

„Między nami” to drugi tom wspaniałej historii opisujący losy dwóch kobiet, które wiele w życiu przeszły. Autorka nadal zachwyca swym stylem i opowieścią, która wciąga czytelnika do tego stopnia, że nie sposób odłożyć lektury chociażby na ułamek sekundy, zanim nie dotrzemy do zakończenia.

Przeżycia, trudne wybory, chybione decyzje i wyboista droga przez życie tego doświadczyły Łucja i Felicja. Dwie siostry a jakże odmienne.
Pierwsza ucieka do domu babci Michaliny i tam próbuje dojść do ładu z przykrymi przejściami oraz odseparować się od Cezarego. Jednak mściwy mężczyzna zrobi wszystko, by boleśnie odczuła jego gniew.

Zaś Felicja, atrakcyjna, ognista kobieta ma problem, gdyż zaczynają ciążyć jej ograniczenia jakie wyznaczyła sobie, dla miłości. Ucieczka do Szkocji ma jej pomóc w odnalezieniu siebie i poznaniu własnych pragnień.

Jak potoczy się ta opowieść? Czy dziewczyny zdołają znaleźć w sobie wewnętrzną siłę i zawalczyć o własne szczęście? Czy zdrada Łucji pociągnie za sobą przykre konsekwencje? Czy siostry zjednoczą się w trudnych chwilach i odnajdą właściwą ścieżkę, którą powinny dalej podążać?

Muszę przyznać, że jest to bardzo ciekawa, niezwykle poruszająca i chwytająca za serce powieść. Wzruszyłam się bardzo podczas czytania, oddech mi przyśpieszał i dławiłam się przez ucisk gardła. Pełna napięcia i niecierpliwego oczekiwania przewracałam kolejne stronice w zawrotnym tempie pochłaniając treść. Emocje towarzyszą nam od samego początku i trzymają mocno w swych szponach do finałowych kart.

Pani Winiarska jak wróżka czaruje swym piórem, spod którego wychodzą podniosłe słowa, mądrości życiowe i cenne wskazówki. Uświadamia nas, że kobieta wcale nie jest słabszą płcią. To w naszym wnętrzu skrywa się przeogromna siła, którą wystarczy w sobie odnaleźć. Jeśli zostanie połączona przez zjednoczenie z drugą siłą bliskiej osoby, to jest nie do pokonania. Powinniśmy okazywać nasze uczucia, nie dusić ich w sobie i przede wszystkim żyć pełną piersią, czerpiąc radość z przeżytych chwil. Życie jest za krótkie oraz zbyt cenne, by marnować je i przejmować się błahostkami.

Naprawdę warto przeczytać książkę, dlatego szczerze ją polecam!

Informacje dodatkowe o Między nami:

Wydawnictwo: Jaguar
Data wydania: 2022-01-19
Dodał/a opinię: Izabela Hebda

Zobacz opinie o książce Między nami

Kup książkę Między nami

Następnym razem
Karolina Winiarska0
Okładka ksiązki - Następnym razem

Ile razy można nie dostrzec miłości zanim będzie za późno? Poruszająca opowieść o życiu oraz miłości, która nie przemija - idealna na zimowe...

Na zawsze
Karolina Winiarska0
Okładka ksiązki - Na zawsze

Ile razy można się zakochać? Olga rozpoczyna nowy etap w życiu i wyrusza na drugi koniec świata. Zostawiając pensjonat w Bieszczadach, daje się ponieść...