Miłość, kłamstwa i sekrety

Jakiś czas temu, zauważyłam, że coraz więcej książek ma bardzo powtarzalną fabułę i wielu wydarzeń można się bardzo szybko domyślić. Mam takie wrażenie być może dlatego, że połykam książki w ekspresowym tempie. W tym roku przeczytałam ich mnóstwo.

Setna powieść, która trafiła w moje ręce to "Miłość, kłamstwa i sekrety" autorstwa Krystyny Mirek.

Co tu dużo mówić i pisać, jestem nią zauroczona. Fabuła jest oryginalna, nieszablonowa i niezwykle wciągająca. Od pierwszej strony świetnie się przy niej bawiłam.

Pięcioro bohaterów zostaje uwikłanych w historię pełną sekretów i tajemnic. A miłość czuć w powietrzu.

Vincent jest bardzo znanym youtuberem kulinarnym. Jest sławny, lecz bardzo dobrze potrafi ukrywać się przed światem i fanami.

Wiki to lekko postrzelona narzeczona Franka, idealnego kandydata na męża. Okazuje się, że Vincent jest jego bratem, ale nie utrzymują ze sobą kontaktów od lat. Dziewczyna wynajmuje Mirkę, panią detektyw i zleca jej odnalezienie Vincenta. W tym szalonym towarzystwie jest jeszcze Michalina, przyjaciółka Wiki.

Sieć kłamstw, niedomówień i sekretów utrudnia życie bohaterom.

Czy będą potrafili się z nich wyzwolić? Czy prawda okaże się lepsza od fałszu?

"Miłość, kłamstwa i sekrety" to powieść obyczajowa, która oczarowuje czytelnika swoim ciepłym klimatem. Pełna emocji, zmienności i humoru. Lekka, ale też dająca do myślenia. Czy wszystko co widzimy w mediach społecznościowych jest prawdziwe? A może to jedna wielka bujda, podkoloryzowny świat?

Ta historia to świetny materiał na walentynkową komedię romantyczną lub film idealny na randkę. Z przyjemnością poszłabym na nią do jakiegoś niewielkiego, klimatycznego kina, z kimś bliskim mojemu sercu.

Informacje dodatkowe o Miłość, kłamstwa i sekrety:

Wydawnictwo: Luna
Data wydania: 2022-10-26
Dodał/a opinię: Damaczytasama

Tagi: Literatura obyczajowo-rodzinna

Zobacz opinie o książce Miłość, kłamstwa i sekrety

Kup książkę Miłość, kłamstwa i sekrety

Nowy podarunek
Krystyna Mirek0
Okładka ksiązki - Nowy podarunek

Wznowienie książki "Podarunek" wzbogacone o nowy rozdział. Piękna, magiczna opowieść o podarunkach losu i magii Świąt! Marta wysłała prośbę do losu. On...

Wszystkie kolory nieba
Krystyna Mirek0
Okładka ksiązki - Wszystkie kolory nieba

Wszyscy mają wobec Igi jakieś oczekiwania: przyszła teściowa, roszczeniowy ojciec, koleżanki z pracy, a nawet ukochany Wiktor. Coraz trudniej jest jej...