Miłość, kłamstwa i sekrety

"Miłość, kłamstwa i sekrety" to obyczajówka pełna zaskakujących zwrotów akcji.

Poznajemy Franka ciepłego i serdecznego informatyka. Ma narzeczoną Wiktorię, fankę szalonych metamorfoz.
Vincent to znany bloger kulinarny, który mieszka w romantycznej starej willi odziedziczonej po dziadku. Przystojny, charyzmatyczny, bogaty i uwielbiany wirtualnie przez tłumy kobiet. Także przez Wiktorię, która ma idealnego partnera na męża.
Okazuje się, że Vincent jest domniemanym bratem Franka. Wiktoria zatrudnia panią detektyw, która jest specjalistką w tropieniu kłamstw i oszustw.
O co chodzi Wiktorii? Dlaczego chce odnaleźć brata Franka?
Co stanie się gdy na wierzch wyjdą wszystkie kłamstwa i sekrety z przeszłości?

Moim zdaniem jest to przyjemna obyczajówka. Ciekawa fabuła i fajnie wykreowani bohaterowie. To taka historia, która udowodni Wam, że to co widzimy w internecie może być tylko pokazywanym kawałkiem prawdy o sobie. Nie warto wierzyć wszystkiemu, co widzimy w internecie. Zobaczycie, że kłamstwo ma krótkie nogi.
Tajemnice, sekrety, kłamstwa, miłość, zwroty akcji, przyjaźń, relacje rodzinne, problemy. To wszystko sprawi, że nie oderwiecie się od tej książki. Ja z wielkim zainteresowaniem śledziłam losy bohaterów, aby dowiedzieć się co stanie się gdy prawda o Vincencie wyjdzie na jaw i co stanie się gdy bracia spotkają się po tylu latach.
Zapewniam Was, że prawda wstrząśnie Wami, a jedna bohaterka doprowadzi Was do szewskiej pasji.
Zakończenie jest świetne. Lubię takie książki z morałem.
Jeśli chcecie przekonać się, że na prawdziwą miłość warto czekać to sięgnijcie po tę książkę.
Idealna propozycja dla fanek powieści obyczajowych.

Polecam!

Informacje dodatkowe o Miłość, kłamstwa i sekrety:

Wydawnictwo: Luna
Data wydania: 2022-10-26
Dodał/a opinię: brunetkabooksrec

Tagi: Literatura obyczajowo-rodzinna

Zobacz opinie o książce Miłość, kłamstwa i sekrety

Kup książkę Miłość, kłamstwa i sekrety

Większy kawałek nieba
Krystyna Mirek0
Okładka ksiązki - Większy kawałek nieba

Iga i Wiktor żyją w zupełnie odmiennych światach. Ona dobrze rozumie, co to znaczy nie mieć wsparcia rodziny ani pieniędzy. Życie mocno ją doświadczyło...

Prawdziwa miłość
Krystyna Mirek0
Okładka ksiązki - Prawdziwa miłość

Zamek Cantendorf długo skrywał  w swoich murach mroczną tajemnicę. Strażniczka sekretu wyjawia go przed śmiercią hrabiemu Aleksandrowi. Jeśli dziedzic...