Miłość, kłamstwa i sekrety

„Miłość, kłamstwa i sekrety” – Krystyna Mirek

Historia dwóch braci, Vincenta, który jest znanym kulinarnym youtuberem oraz Franka zakochanego chłopaka, który prowadzi spokojne życie przy boku narzeczonej Wiktorii, z którą planują ślub.

Niby nic nadzwyczajnego, lecz bracia od wielu lat nie mają ze sobą kontaktu. Franek ma żal do starszego brata. Zawsze w życiu trafiał lepiej, a spadek po dziadku ostatecznie ich rozdzielił. Franek musiał sobie radzić sam po stracie obojga rodziców.

Franek pewnego dnia mówi Wiktorii, że Vincent to jego brata. Ta postanawia, że pogodzi braci. W związku z czym zatrudnia prywatnego detektywa, który za zadanie ma odnaleźć Youtubera, który jest nie uchwyty i nikt nie wie, gdzie się ukrywa. Wika uważa, że straszy brat się jej bardziej podoba. Nawet zauroczyła się i codziennie wyczekuje nowych nagrań. Czy porzuci Franka?

Mira jest wynajętą pani detektyw, która z każdym poczynionym krokiem odkrywa nowe karty tej zagadkowej historii. Okaże się, że narzeczona Franka wcale nie ma dobrych intencji. Co ciekawego się wydarzy?

Przedstawiona historia po głębszym zapoznaniu wcale nie jest lekka. Posiada drugie dno, które zrani nie jedną osobę, a przed innymi otworzy drzwi na szczęście i prawdziwą miłość.

Bohaterowie są świetnie wykreowani. Od pierwszych stron da się ich lubić, gdyż każde z nich ma inny charakter. Nawet Wiktoria, która jest zmienna jak kameleon sprawia, że człowiek ma ochotę przysiąść i pomyśleć nad swoim życiem.

Pamiętajmy, że to co widzimy w internecie, nie zawsze jest prawdą. Często osoby po drugiej stronie ekranu okazują się zupełnie kimś innym. Zyskali swa popularność przez pewne zachowania, wygląd, lecz rzeczywistość często zamazuje te nasze wierzenia. Nie wierzmy w to co widzimy.

Książka ze świetnym morałem, który nie jednej osobie otworzy oczy na rzeczywistość, w której się obracamy. Całość zachwyciła mnie bardzo. ♥️

Informacje dodatkowe o Miłość, kłamstwa i sekrety:

Wydawnictwo: Luna
Data wydania: 2022-10-26
Dodał/a opinię: Sylwia Kuczerka

Tagi: Literatura obyczajowo-rodzinna

Zobacz opinie o książce Miłość, kłamstwa i sekrety

Kup książkę Miłość, kłamstwa i sekrety

Tylko jeden wieczór
Krystyna Mirek0
Okładka ksiązki - Tylko jeden wieczór

Znana aktorka Amelia Diamond, a w prywatnie Sylwia Nowak, zbudowała życie doskonałe. Podziwiają ją tysiące kobiet. Ma wszystko. Urodę, sławę, kochającego...

Miłość z jasnego nieba
Krystyna Mirek0
Okładka ksiązki - Miłość z jasnego nieba

Poruszająca opowieść o spotkaniu dwojga ludzi, których pozornie nic nie jest w stanie połączyć… Daniel i Angelika to ludzie, którzy...