Moja lista gości

🎵 𝑾𝒆𝒍𝒄𝒐𝒎𝒆 𝒕𝒐 𝑵𝒆𝒘 𝒀𝒐𝒓𝒌, 𝒘𝒆𝒍𝒄𝒐𝒎𝒆 𝒕𝒐 𝑵𝒆𝒘 𝒀𝒐𝒓𝒌

𝑳𝒊𝒌𝒆 𝒂𝒏𝒚 𝒈𝒓𝒆𝒂𝒕 𝒍𝒐𝒗𝒆, 𝒊𝒕 𝒌𝒆𝒆𝒑𝒔 𝒚𝒐𝒖 𝒈𝒖𝒆𝒔𝒔𝒊𝒏𝒈

𝑳𝒊𝒌𝒆 𝒂𝒏𝒚 𝒓𝒆𝒂𝒍 𝒍𝒐𝒗𝒆, 𝒊𝒕'𝒔 𝒆𝒗𝒆𝒓-𝒄𝒉𝒂𝒏𝒈𝒊𝒏𝒈

𝑳𝒊𝒌𝒆 𝒂𝒏𝒚 𝒕𝒓𝒖𝒆 𝒍𝒐𝒗𝒆, 𝒊𝒕 𝒅𝒓𝒊𝒗𝒆𝒔 𝒚𝒐𝒖 𝒄𝒓𝒂𝒛𝒚

𝑩𝒖𝒕 𝒚𝒐𝒖 𝒌𝒏𝒐𝒘 𝒚𝒐𝒖 𝒘𝒐𝒖𝒍𝒅𝒏'𝒕 𝒄𝒉𝒂𝒏𝒈𝒆 𝒂𝒏𝒚𝒕𝒉𝒊𝒏𝒈, 𝒂𝒏𝒚𝒕𝒉𝒊𝒏𝒈, 𝒂𝒏𝒚𝒕𝒉𝒊𝒏𝒈 🎵

***

„Życie to rozwój. Jeśli przestaniemy się rozwijać, równie dobrze możemy umrzeć."

Tak, tak przyznaję - Rebecca Serle jest moim odkryciem tego roku 🥰 I w dodatku jakim! Jestem pozytywnie zaskoczona jej twórczością, lekkością pióra i charakterem, jaki potrafi nadać swym powieściom. Moja lista gości to słodko-gorzka opowieść o dorastaniu, trudnych pożegnaniach i o tym, że musimy zrozumieć swoją przeszłość, by otworzyć się na przyszłość. Znajdziemy tutaj dużo elementów przemyśleń, które składają się na piękną historię.

,,Tylko czy nie na tym polega miłość? Na odwracaniu wzroku od tego, co jest tak mroczne, tak ponure, że należałoby od tego uciec? A może miłość polega na tym, że dostrzegasz to wszystko, ale kochasz dalej?"

Wywoływała uśmiech na mojej twarzy wiele razy. Pomimo tego, że momentami atmosfera gęstnieje przez poruszane aktualnie tematy w czasie kolacji, które nie należą do 'prostych'. To jednak wspomnienia w retrospekcji rekompensują to szybko z nawiązką i pokazują te dobre chwile. To książka o szukaniu siebie, odkrywaniu tego, co zapomniane i zmianach, zarówno tych małych, jak i dużych. Nie zabraknie tu nuty humoru, refleksyjnych chwil i towarzystwa samej Audrey Hepburn 😍 polecam ❤

,,W sukcesie w dużym stopniu chodzi o bycie określoną osobą - wyjaśnia. - Zwłaszcza w przypadku profesji, w której człowiek musi być twarzą swojego produktu."

***

A gdybyście to Wy mogli zjeść kolację w towarzystwie pięciu dowolnych osób, kogo byście zaprosili i dlaczego?

Informacje dodatkowe o Moja lista gości:

Wydawnictwo: Czwarta Strona
Data wydania: 2021-10-13
Tytuł oryginału: The Dinner List
Tłumaczenie: Agnieszka Brodzik
Dodał/a opinię: luvmyx

Zobacz opinie o książce Moja lista gości

Kup książkę Moja lista gości

Kiedy byłeś mój
Rebecca Serle0
Okładka ksiązki - Kiedy byłeś mój

Każdy z nas zna historię Romea i Julii, kochanków skazanych na potępienie, ale czy ktoś pamięta Rosaline, kuzynkę Julii i pierwszą miłość Romea? To z...

Pięć lat z życia Dannie Kohan
Rebecca Serle0
Okładka ksiązki - Pięć lat z życia Dannie Kohan

Pięć minut. Tyle potrzeba, by zakochać się w tej historii. Dannie Cohan żyje według ścisłego planu. Wie, że poranny prysznic i makijaż zajmują jej równo...

Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;