Moje osiem cudów

Tym razem przedstawiam Wam moją opinię o książeczce dla dzieci. 👶🏽 do tego to mój patronat medialny, więc jak najlepiej postaram się Wam przybliżyć tę tematykę i zachęcić Was, aby wasze pociechy również się z tą pozycją zapoznały ;)

"Moje osiem cudów" to pozycja wyjątkowa a zarazem pouczająca. Autorka w świetny a zarazem prosty sposób wyjaśnia najmłodszym, jak ważne są w naszym życiu różne wartości. I tak znajdziemy tutaj np. : pewność siebie, empatię, wyobraźnię, entuzjazm czy koncentrację. Każda z tych cech, odgrywa w naszym życiu istotną rolę. Tylko od nas zależy, jak pokierujemy naszymi cudami, aby osiągnąć upragnione efekty. Autorka ukazuje nam w tej książeczce, że stosowanie tych wartości w codziennym życiu przyniesie nam spełnienie naszych marzeń ;) dlatego sądzę, że warto znać te cuda, aby wiedzieć, w jaki sposób mamy znaleźć drogę do naszego sukcesu ;)

Opowiastki są krótkie, jednak napisane w ciekawy sposób. Znajdziemy tutaj sporo rymów oraz przepiękne ilustracje, które dopełniają całość. Są proste a zarazem głębokie. Zapadają w pamięć i myślę, że idealnie nadają się do głośnego, wspólnego czytania. Jeśli zatem szukacie książeczki dla dzieci z przesłanie, myślę, że ta pozycja będzie idealna ;) 😍 książka jest dla dzieci 5+, ale myślę, że i 4-latkom możecie ją czytać ;) a gdyby były pytania od maluchów, wytłumaczcie im o co dokładnie chodzi. Naprawdę świetna książka 😍 jestem dumna, że tak wartościową pozycję dla maluchów mogłam objąć patronatem medialnym 😍 dziękuję bardzo Million - Studio Wydawnicze za egzemplarz patronacki, polecam Wam gorąco tę pozycję i przyznaję 9 ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐/10 punktów!! 😍

P. S. Idealna pozycja na zajączka lub Dzień Dziecka ;) do kupienia na stronie Wydawnictwa Milion ;)

Informacje dodatkowe o Moje osiem cudów:

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2022-04-07
Kategoria wiekowa: 3-5 lat
Tytuł oryginału: Moje osiem cudów
Język oryginału: Polski
Ilustracje:Urszula Topczewska Twisted Mouse
Dodał/a opinię: Natalia Strągowska

Zobacz opinie o książce Moje osiem cudów

Kup książkę Moje osiem cudów

Jestem na piątkę!
Amanda Kruk - Gawędzka0
Okładka ksiązki - Jestem na piątkę!

"Jeżeli chcesz zmieniać świat, zacznij od siebie. Życie wielu osób staje się lepsze, jeżeli same też pracują nad sobą. Przydarzyło się to i mnie. Dlatego...

Księga zaklęć
Agnieszka Rautman-Szczepańska