Moment życia. Ulotna chwila

ULOTNA CHWILA Joanna Zawadzka @joanna.zawadzka.779 Część druga „Moment Życia” @wydawnictwo_novaeres

❤Moja ocena to 9/10.

👨‍👩‍👦Krzysztof i Joanna od samego początku wiedzieli, że ich historia nie zakończy się zbyt szybko. Nawet po trzech latach uczucia do siebie przetrwały, choć przykryte zostały nienawiścią i strachem. Nowa osoba w ich życiu nie pozwala im się od siebie oddalić, a nieporozumienia stają się coraz bardziej odległe. Ale co wydarzy się, gdy do miasta wróci ojciec Krzysztofa, a kiedyś bliski przyjaciel stanie się niebezpiecznym wrogiem?

⬇️RECENZJA⬇️

❤Ta część to coś na co czekałam, ze względu na zakończenie pierwszej części tej dylogii. Była lekka, akcja lepiej osadzona a bohaterowie przeszli nie jedną zmianę. Dialogi i opisy były w odpowiednich miejscach, dzięki czemu książkę przeczytałam naprawdę szybko a zarazem z wielka przyjemnością.

👨‍👩‍👦Zmiana Krzysztofa z bardzo zaborczego i impulsywnego mężczyzny, na osobę starającą się zrozumieć druga stronę naprawdę mi się spodobała. W pierwszej części był on momentami irytujący przez swoją nieobliczalną stronę, a tutaj z rozdziału na rozdział zaczęłam go coraz bardziej uwielbiać.

❤Joanna to naprawdę odważna kobieta. Mimo, że wiedziała jakie nieprzyjemności mogą ją spotkać po niektórych decyzjach stawiała na swoim i nie chowała głowy piasek. Uwielbiam to jak autorka pokazała jej relacje z nowym bohaterem, nie robiąc z tego przesadnej słodyczy. Ukazanie nam jak bohaterowie dojrzeli i jak pomógł im narzucony czas zdecydowanie zostało dobrze wykreowane.

👨‍👩‍👦Przed samym epilogiem zabrakło mi jednego, może dwóch rozdziałów z całym wyjaśnieniem, ale rozumiem, że autorka chciała dać nam trochę tajemnicy. Właściwie epilogi są dwa, każdy z inną wersją, także możecie sobie wybrać tą, która wam na dany moment odpowiada najbardziej.

❤️Moja ulubiona scena to bez dwóch zdań druga wersja epilogu. Wspaniała dylogia, a po tej części mam ochotę obniżyć ocenę pierwszej, gdyż ta zdecydowanie bardziej przypadła mi do gustu. 🔥Mam nadzieję, że spodobała wam się recenzja i zachęciła was do przeczytania🙌

Informacje dodatkowe o Moment życia. Ulotna chwila:

Kup książkę Moment życia. Ulotna chwila

Sekrety Lilly. Nowa rzeczywistość
Joanna Zawadzka0
Okładka ksiązki - Sekrety Lilly. Nowa rzeczywistość

"Sekrety Lilly. Nowa rzeczywistość" to drugi tom powieści przedstawiającej losy Liliany Krętek, którą spotykają trudne doświadczenia, takie jak praca w...

Język obcy w czterech ścianach
Joanna Zawadzka0
Okładka ksiązki - Język obcy w czterech ścianach

Język obcy w czterech ścianach" to książka dotycząca samodzielnej nauki języków obcych, bez konieczności wychodzenia z domu i posiadania nauczyciela. Nie...