Morze naszych tajemnic

„Chcę cię każdego dnia coraz bardziej.
Liczy się tylko dziś.

Nie to, co było, nie to, co będzie.

Tylko tu i teraz.”

Nikt nie wie dlaczego Eliza postanawia, tak nagle rzucić pracę i przenieść się z Gdańska do Katowic. Wynajęte na rok mieszkanie, okazuje się być fiaskiem, gdy oprócz niej, nieoczekiwanie wprowadza się do niego Mikołaj. Patowa sytuacja, zmusza ich, do zamieszkania razem. Niechęć i przepaść, jakie ich dzielą, a także tajemnice, które oboje skrywają, są, jak wzburzone fale, które tak szybko , jak przychodzą, tak szybko odchodzą, zostawiając jednak, po sobie ślady nie do zapominania. Ich przeżycia z przeszłości, ich poprzednie związki, powodujące traumy, powoli odchodzą w zapomnienie, gdy okazuje się, że tych dwoje, choć wydawało by się tak różnych, zaczyna być sobą na prawdę zafascynowanych.

Czy można, tak nagle ulec nieproszonemu i nieoczekiwanemu uczuciu?
Czy skrywanie tajemnice, mogą zniszczyć to, co ich może tak pięknie połączyć?
Czy wszystko jest i może być na zawsze?

Jedno jest pewne…”Morze naszych tajemnic”, to szalenie emocjonalna, ale i przepiękna historia, tak inna, od tych wcześniejszych, napisanych, przez autorkę.
Niełatwa, poruszająca bardzo wiele życiowych tematów, pokazująca, jak bardzo można kochać, na przekór przeciwnościom i pomimo wszystko.
Wzruszająca, emocjonująca, szokująca, ale przede wszystkim przepięknie napisana. Anetka tą historią, pokazała całkiem inną siebie. Poruszyła całkiem inne tematy, dzięki temu możemy poznać ją na nowo. Należy wspomnieć, że „Morze naszych tajemnic”, to pierwsza książka, wydana samodzielnie przez autorkę. Multum pracy, jaką włożyła w samo napisanie, ale i konkretne dopieszczenie wszystkich szczegółów, warte jest szczególnej uwagi.

Bo zawsze należy wspierać self plublshing, bo to na pewno niełatwa, choć na bank mega satysfakcjonująca droga do wydania własnej książki.

Informacje dodatkowe o Morze naszych tajemnic :

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2023-12-06
Dodał/a opinię: EroticBooksLover

Zobacz opinie o książce Morze naszych tajemnic

Kup książkę Morze naszych tajemnic

Wplątana
A. B. Obarska0
Okładka ksiązki - Wplątana

Z pozoru idealny mężczyzna - czarujący i tajemniczy wysyła wiadomość.Jego pewność siebie sprawia, że potrafi okręcić wokół palca każdą kobietę. Ją również...

Zaplątana
A. B. Obarska0
Okładka ksiązki - Zaplątana

Amelia stara się żyć dalej, ale to wcale nie jest takie proste. Pozostawiona sama sobie, wpada w otchłań rozpaczy. Każdy dzień zdaje się być taki sam -...

Powrót matki
Danuta Awolusi ;