Mroczne sekrety

Marcel Moss to jeden z moich ulubionych polskich autorów. Jego książki są nieprzewidywalne, zaskakujące i poruszają bardzo ważne społeczne problemy.

"Mroczne sekrety" to jak dla mnie najlepsza książka autora, jak do tej pory, a czekam na więcej :)

Książka łączy ze sobą kilka faktów, a osoby, które się nie znają, mają ze sobą więcej wspólnego niż myślą.

Dorota żyje z mężem tyranem, od którego chce się uwolnić. Jakub i Alicja to para, która szuka urozmaicenia w swoim monotonnym życiu. Poznajemy także Magdę, która dawno temu zostawiła córkę Nadię z ojcem, a teraz pojawia się w jej życiu, ale ma ku temu pewne powody.

Co łączy te osoby i co wyniknie z ich przypadkowego spotkania?

W książce "Mroczne sekrety" Marcel Moss porusza takie tematy jak, przemoc psychiczna, trudne relacje rodzinne, seks grupowy, zdrada. Autor nie boi się trudnych tematów. Świetna fabuła, a do tego różnorodność bohaterów i ich mroczne sekrety sprawiają, że książkę czyta się jednym tchem. Dynamizm akcji sprawia, że nie możemy się doczekać, żeby ją jak najszybciej przeczytać i poznać wszystkie tajemnice.

Powieść zainspirowana prawdziwymi wydarzeniami.

Polecam

Informacje dodatkowe o Mroczne sekrety:

Wydawnictwo: Filia
Data wydania: 2021-08-11
ISBN: 9788381956017
Dodał/a opinię: monikaswiatek

Tagi: Thrillery i suspens bóg

Zobacz opinie o książce Mroczne sekrety

Kup książkę Mroczne sekrety

The Candidates. Panna Richwood
Marcel Moss0
Okładka ksiązki - The Candidates. Panna Richwood

W ŚWIECIE WIELKICH PIENIĘDZY I POKUS PRAWDZIWA MIŁOŚĆ TO BEZCENNY SKARB. W dniu osiemnastych urodzin Jasmine Stokes otrzymuje od rodziców list, który...

Nie wiesz wszystkiego
Marcel Moss0
Okładka ksiązki - Nie wiesz wszystkiego

Szokujący thriller dla fanów Belfra i Hejtera TEGO DNIA NIE IDĘ DO SZKOŁY. WRACAM DO DOMU I ZAMYKAM SIĘ W SYPIALNI. ODEBRANO MI WSZYSTKO, CO BYŁO...