Na końcu schodów

Zapomniał, kim jest. Ona zrobi wszystko,aby mu przypomnieć.

Małżeństwo Nell i Gabriela wystawione zostaje na dramatyczną próbę.
Po dwumiesięcznej śpiączce i przeszczepie Gabriel budzi się nic nie pamiętając. Nell próbuje mu pomóc, ale on ją odrzuca. Zmienia tożsamość, styl życia, a nawet swoje imię.
Oddaje się swojej pasji jaką jest fotografowanie. Nell chce odzyskać męża, on reaguje oschle na każde jej próby zbliżenia. Któregos dnia znika z domu, a jej wysyła pocztą pozew rozwodowy.
Nell chce dociec prawdy, a jej zawód jej to ułatwia. Czy pozna tajemnicę rodziny swojego męża? Czy dowie się dlaczego Ben nie chce mieć z nią nic wspólnego? Co oznaczają schody?

Początkowo książka była taka sobie. On nic nie pamięta, ona w szoku. Zwykła historia jakich wiele.
Jednak z każdą kolejną stroną robiło się coraz ciekawiej. Przemknęła mi myśl, że może to właśnie o to chodzi. Owszem chodziło, ale to co jeszcze wymyśliła autorka, nic tylko bić brawo.

Nie chcę za dużo pisać by nie zepsuć Wam zabawy czytając książkę.
Powiem tyle co tu się zadziało, wow.
Niech Was nie zrazi początek, który mozolnie się rozkręca. Z każdą kolejną stroną wasza ciekawość i chęć dotarcia do prawdy będzie coraz większa.

Informacje dodatkowe o Na końcu schodów:

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka
Data wydania: 2021-05-11
Dodał/a opinię: Lukasz Turków

Zobacz opinie o książce Na końcu schodów

Kup książkę Na końcu schodów

Na tropie Anny
Aleksandra Kowalska0
Okładka ksiązki - Na tropie Anny

Dla trzydziestopięcioletniej Melanii nieżyjąca matka, Anna d'Irsigny, była prawdziwą superbohaterką: wybitny chirurg, wspaniała żona i matka, niezależna...

Mgła nad Bosforem
Aleksandra Kowalska0
Okładka ksiązki - Mgła nad Bosforem

Julia, młoda analityczka z ambasady w Londynie, udaje się do Turcji na konferencję poświęconą międzynarodowym stosunkom gospodarczym. Od Stambułu po Kapadocję...