Na samą myśl o tobie

Dziś przychodzę do Was z moją opinią na temat książki, która pojawi się w sprzedaży już 11.08! Zdecydowanie polecam zapisać sobie i jak tylko będzie możliwość to przeczytać, bo historia zdecydowanie zapadnie Wam w pamięć. Mnie na pewno!

Okazuje się, że w końcu i na polskim rynku pojawi się światowy bestseller Robinne Lee "Na samą myśl o tobie". Na okładce opis mówi: "Fantazjują o nim wszystkie kobiety. On pragnie tylko ciebie". I na szczęście! Nie będzie to erotyk jakich wiele. Książka ma w sobie zdecydowanie więcej.

Świetna fabuła, bohaterowie z różnych grup społecznych i kontrowersyjne decyzje. Odwaga przeplata się tutaj ze strachem, potrzebą szczęścia i brania od życia tego, co się da. Tylko czy nasze szczęście jest najważniejsze? Co jeśli nasze wybory nie podobają się rodzinie?

Solene jest prawie czterdziestoletnią matką Isabelle. Nastolatki, która kocha pewien boysband. I właśnie dla niej Solene decyduje się na uczestnictwo w koncercie. Nie wie jeszcze, że chłopak z boysbandu - Hayes, okaże się jej fantazją. To szaleństwo, ale kto powiedział, że nie warto się mu ponieść?

Trzeba przyznać, że autorka doskonale potrafi zainteresować czytelnika. Bez zbędnych opisów, wulgarnych słów czy niesmacznych scen. To coś więcej niż romansidło! Jestem zaskoczona, jak ta książka mi się podobała. Stwierdzam, że Wydawnictwo Otwarte ma niezłą smykałę do dobrych książek.

Czyta się lekko, z ogromnym zaangażowaniem. Bardzo kobieca, pełna przemyśleń głównej bohaterki i przekroju bohaterów. Wielokrotnie możemy się przekonać, jak nasze decyzje są odbierane przez ludzi wokół. Jak uwielbiają nam mówić jak żyć. Jedna z lepszych książek, jakie czytałam tego roku.

Polecam i zachęcam do sięgnięcie tej lektury jeszcze latem. Zakończenie jest niebanalne i ciekawa jestem czy takiego byście się dziewczyny spodziewały :)
Ja jestem na tak i jak dla mnie książka 8/10.

Za egzemplarz do recenzji dziękuję Wydawnictwu Otwarte. To była przyjemność poznać Solene i Hayes'a.
A Ty masz chęć przeczytać tę nowość?

Informacje dodatkowe o Na samą myśl o tobie:

Wydawnictwo: Otwarte
Data wydania: 2021-08-11
Dodał/a opinię: Ksebardo

Zobacz opinie o książce Na samą myśl o tobie

Kup książkę Na samą myśl o tobie