Nagie serca

,,Nagie serca" Coollen Hoover to książka pełna bólu, udręki i samotności. Rozerwała każdą komórkę mojej duszy, złamała serce na milion sposobów, a na końcu dała nadzieję, nadzieję, która powinna umierać ostatnia.

Beyah to młoda dziewczyna, która tak jak każdy nastolatek wkracza w dorosłe życie, jednak los miał wobec niej inne plany, zgotował jej piekło już na samym jej początku życia. Każdy dzień to walka o siebie, by nie zagubić się w otchłani problemów, by móc powiedzieć sobie dałam radę, nie poddałam się.

Samson pod maską skrywa piękno, które nie ma prawa nikt zobaczyć. Każdy dzień, każda chwila to gra, o której tylko ona ma pojęcie.

Samson i Beyah spotykają się w najgorszym momencie życia dla Beyah, zmiana otoczenia nowe znajomości i nowe emocje to wystarczy, by rozpacz z bezsilności ją dorwała.

Czy Samson pokrzyżuje plany dla Beyah na lepsze życie? Czy tych dwoje odkryje przed sobą tajemnice? Czy los ma dla niech szczęśliwe zakończenie? Tego wszystkiego dowiecie się z książki.

,,Nagie serca" to perfekcyjna gra na emocjach czytelnika. Każda strona to bomba emocjonalna, która została zrzucona bez zapowiedzi.

Pokochałam głównych bohaterów za to, że pomimo iż los dał im kopniaki, oni się nie poddali, walczyli do końca!! Beyah to dziewczyna, która pomimo kłód, które życie rzuca jej pod nogi ona się nie poddaje, walczy i trzyma się małej iskierki nadziei, że to może się skończy.

Collen Hoover to autorka, której biorę książki w ciemno i wiem, że po raz kolejny będę miała roztrzaskane serce, bo ona nigdy mnie nie zawodzi i tak było w tym przypadku. Historia cudowna, przepełniona bólem, ale gdzieś w tym wszystkim jest przekaz, byśmy nie osadzali bezmyślnie innych, byśmy dali im szansę, bo to, co jest gołym okiem widoczne, to może być maska a pod nią KRZYK wołający o pomoc.

Chciałabym podziękować Wydawnictwu Otwarte za to, że moje marzenia się spełniają!! Marzyłam, by móc kiedyś zrecenzować książkę Coollen Hoover i o właśnie jesteście tego świadkiem!!!

Informacje dodatkowe o Nagie serca:

Wydawnictwo: Otwarte
Data wydania: 2021-07-28
Dodał/a opinię: Marta Wiczuk

Zobacz opinie o książce Nagie serca

Kup książkę Nagie serca

Ugly Love
Colleen Hoover0
Okładka ksiązki - Ugly Love

Kiedy Tate, początkująca pielęgniarka, wprowadza się do mieszkania swojego brata, nie spodziewa się tak gwałtownych zmian w życiu. Wszystko przez przystojnego...

Confess
Colleen Hoover0
Okładka ksiązki - Confess

Znajdź w sobie odwagę, by wyznać… SEKRET PRAWDĘ MIŁOŚĆ Niewypowiedziane pragnienia, bolesna przeszłość i głęboko skrywane grzechy są dla Owena największą...