Naomi

~Wejdź do świata pełnego kontrowersji i namiętności.

Przypadkowe spotkanie na dachu hotelu, zainicjowało znajomość na jedną noc, pełną uniesień. Oboje znaleźli się tam z zupełnie innych powodów. Ona uciekła, by zebrać myśli, po tym, czego dowiedziała się od swoich rodziców, on miał ją, zabić.

Mateo zawsze zabijał bez skrupułów, jednak tym razem mu się nie udało. Co skłoniło go, do zmiany planów i przeciwstawienia się swojemu szefowi?

Niestety, boss dowiedział się o intrydze mężczyzny. Sprawą honoru jest zemsta za zdradę, wyznaczył więc ogromną sumę pieniędzy za zabicie Naomi oraz Mateo.

Tego, czy udało im się uciec, oraz kto im pomagał, dowiecie się sięgając po książkę "Naomi" Kingi Litkowiec, którą już dziś możecie zamówić przedpremierowo, w bardzo atrakcyjnej cenie na stronie @empikcom.

__

Od jakiegoś czasu jestem fanką książek Kingi, zarówno tych, które napisała sama jak i w duecie. Każdą, biorę w ciemno😅.

"Naomi" tak jak oczekiwałam, zachwyciła mnie i żałuję jedynie tego, że już się skończyła. Ciekawa fabuła, wątek kryminalny, który mocno trzyma w napięciu i sceny erotyczne, które poruszą każdego🤭🔥.

Kinga fajnie pokazała emocje bohaterów, szczególnie Naomi, którą spotykało wiele złego. Bohaterem, którego baaardzo polubiłam był Zachar, boss mafii Rosyjskiej. Świetny chłop!! 😄

Polecam Wam tę książkę bardzo mocno.

Informacje dodatkowe o Naomi:

Kup książkę Naomi

Vincent
Kinga Litkowiec0
Okładka ksiązki - Vincent

Vincent Blakemore miał jeden cel - przejąć władzę. Nic i nikt nie liczy się bardziej. To, co dla reszty rodzeństwa wydawało się właściwe, dla niego było...

On ma władzę. Mystic#2
Kinga Litkowiec0
Okładka ksiązki - On ma władzę. Mystic#2

Czy nienawiść może się przerodzić w bezgraniczną miłość? Zawsze wydawało mi się, że to niemożliwe. Na własnej skórze przekonałam się jednak, że w życiu...

Forget Me Not
Julie Soto