Nie całkiem do pary

Następna książka z kobiecej serii "Literatura w spódnicy". Główną bohaterką jest Tracey, mieszkanka Nowego Jorku. Pracuje w biurze jako sekretarka i załatwia prywatne sprawy swojego szefa ( czego już ma dosyć).

Problem Tracey polega na tym, iż jej chłopak Will, na całe lato zostawi ja samą. On natomiast wyjedzie na letnie występy, gdyż jest aktorem. Główna bohaterka nawet zaproponowała swojej połówce, że wyjedzie z nim, lecz on szybko wykluczył taką opcję. To dało jej do myślenia.

Drugi problem, z którym walczy Tracey to nadwaga. Lecz ten kłopot jest niczym w porównaniu z trzema miesiącami spędzonymi samotnie w wielkim mieście. Tylko czy Wilk po powrocie z letnich występów napewno wróci do kobiety, która na niego czeka przez trzy miesiące?

Książka troszeczkę się różni od pozostałych z tej serii. Dziewczyna wprawdzie nie jest porzucona a "ma urlop" od chłopaka. Historia napisana lekkim piórem, niestety jakoś mnie nie porwała na tyle bym nie mogła się od niej oderwać.

Informacje dodatkowe o Nie całkiem do pary:

Wydawnictwo: Axel Springer
Data wydania: 2005-10-01
ISBN: 83-238-0381-1
Dodał/a opinię: MrsBookBook

Zobacz opinie o książce Nie całkiem do pary

Kup książkę Nie całkiem do pary

Lato w Nowym Jorku
Wendy Markham0
Okładka ksiązki - Lato w Nowym Jorku

Upalne lato na Manhattanie. Dwudziestoczteroletnia Tracey zostaje w mieście na całe wakacje. Na domiar złego sama, bo Will, początkujący aktor, z którym...