Nie przychodź tu

Lubicie psychologiczne gierki?
Mam dla Was propozycję książki,  w której razem z bohaterami będziecie musieli rozwiązać zagadki.

Grace Evans ma dość dużego miasta. W ciemno wynajmuje pokój przez aplikację Airbnb na odludnym ranczu. Właścicielem jest przystojny Calvin Wells. Na miejscu okazuje się,  że nie ma tam zasięgu ani internetu. Wkrótce Grace zaczyna odczuwać niepokój, że coś jest nie tak. Na dodatek dowiaduje się,  że zaginęła dziewczyna, a jej auto znaleziono nieopodal rancza. Jednak pomimo tego wszystkiego między Grace, a rancczarem wybucha płomienny romans. Wszystko komplikuje się gdy Grace chce opuścić ranczo. Zaczyna się mroczna gra, której finał może mieć tragiczny koniec.
Czy wakacyjna przygoda zamieni się w koszmarną pułapkę?
Czy Grace grozi niebezpieczeństwo?
Sprawdźcie sami.

Autorka stworzyła rewelacyjny thriller.  Wciągająca fabuła.  Wartka akcja,  niebezpieczeństwo,  duszna atmosfera,  intrygi,  tajemnica z przeszłości,  kłamstwa, mroczny klimat i romans.
Autorka potrafi dozować napięcie  i niepokój, które towarzyszyły mi z każdą przewracaną stroną tej książki.  Autorka dostarczyła mi mnóstwo adrenaliny, emocji i wrażeń. Śledziłam losy bohaterów z zapartym tchem.  Zastanawiałam się jakie tajemnice ukrywają.  Niby już coś podejrzewałam, ale okazało się,  że myliłam się. Autorka to niezła manipulatorka, która wodziła mnie za nos i podsuwała mylne tropy.  Nieoczekiwane zwroty akcji sprawiły,  że byłam w szoku.  Zakończenie powieści usatysfakcjonowało mnie.
Jeśli chcecie przeżyć niezapomnianą przygodę z dreszczykiem to wybierzcie się na ranczo.
Przygotujcie się na prawdziwą jazdę bez trzymanki.
Emocje gwarantowane.
Książkę czyta się szybko i z zaciekawieniem.  Przyznam się,  że nie mogę doczekać się następnej książki spod pióra autorki.
Czytajcie Jenevę Rose ! Polecam ogromnie!

BRUNETTE BOOKS

Informacje dodatkowe o Nie przychodź tu:

Wydawnictwo: Filia
Data wydania: 2023-08-30
Tytuł oryginału: You Shouldn't Have Come Here
Dodał/a opinię: brunetkabooksrec

Tagi: Thrillery i suspens

Zobacz opinie o książce Nie przychodź tu

Kup książkę Nie przychodź tu

Jedno z nas nie żyje
Jeneva Rose0
Okładka ksiązki - Jedno z nas nie żyje

BOGACTWO. SEKS. ZDRADA... CZASAMI PRZYJAŹŃ MOŻE BYĆ ŚMIERTELNIE NIEBEZPIECZNA. Poznajcie kobiety Buckhead - miasta pełnego drogich samochodów, ogromnych...

Perfekcyjne małżeństwo
Jeneva Rose0
Okładka ksiązki - Perfekcyjne małżeństwo

Wszyscy mamy swoje prawdy, a to, co widzi świat, to tylko historie. Sarah Morgan to odnosząca sukcesy i wpływowa prawniczka. Jest główną wspólniczką w...

Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;