Nie tym razem, panie Reid

“Nie tym razem, panie Reid” autorstwa Ady Tulińskiej to romans o sile marzeń, determinacji i miłości, która potrafi przewrócić świat do góry nogami.

Holly to kobieta pełna pasji i determinacji, która po śmierci babci, decyduje się na odważny krok. Sprzedaje ona wszystko, co ma, i przeprowadza się do Nowego Jorku, aby otworzyć galerię sztuki. Niestety lokal, który kupiła jest w zasięgu zainteresowań Dave’a Reida. Jest on przystojnym, manipulacyjnym i bezwzględnym biznesmenem, który zawsze dostaje to, czego chce. Jego plany na przekształcenie kamienicy w luksusowy hotel wydają się nie do pokonania. Holly się jednak nie poddaje, ale czy będzie w stanie mu się przeciwstawić?

Relacja tych dwoje aż wrze od emocji i napięcia. Ich rozmowy są pełne iskier, słownych przepychanek i sarkazmu. Nie brakuje tu także humoru i chemii między bohaterami, która sprawia, że konflikt, powoli przeradza się w coś więcej. Ale czy będą oni w stanie pokonać swoje obawy i się przed sobą otworzyć? Tego będziecie musieli się już dowiedzieć sami.

Autorka z umiejętnie kreśli portrety swoich bohaterów, ukazując ich silne, jak i słabe strony. Holly jest postacią, którą lubi się od początku, a jej determinacja, pasja do sztuki i nieustępliwość są inspirujące. Jednak ma ona również doświadczenia z przeszłości, które sprawiają, że boi się zaangażować i które czynią z niej postać z krwi i kości. Natomiast Dave, mimo swojej twardości, ma również chwile, które pokazują, że nie jest on tak bezwzględny, jakby się mogło wydawać.

“Nie tym razem, panie Reid” to idealna propozycja dla miłośników romansów. Jej silni bohaterowie, zawiłe relacje i emocjonująca fabuła sprawiają, że trudno ją odłożyć. Jeśli lubicie historie o silnych kobietach, skomplikowanych mężczyznach oraz romanse slow burn z hate to love, to koniecznie przeczytajcie tę książkę. Ja spędziłam z nią wspaniały wieczór 🛋🌙.

Kategoria (wg @wydawnictwopapieroweserca): ❤ spicy

Rekomendowany wiek: 16+

Dziękuję za zaufanie i egzemplarz do recenzji od @wydawnictwopapieroweserca, a Autorce @ada.tulinska za świetną lekturę (współpraca reklamowa) 🩷.

Informacje dodatkowe o Nie tym razem, panie Reid:

Kup książkę Nie tym razem, panie Reid

Dark
Ada Tulińska0
Okładka ksiązki - Dark

Ona szuka partnera, który będzie potrafił zaspokoić jej potrzeby. On nie spuszcza z niej wzroku. Skyler jest dziennikarką sportową. Chociaż spełnia...

Bodyguard. Wbrew zasadom
Ada Tulińska0
Okładka ksiązki - Bodyguard. Wbrew zasadom

Zbudowała wokół siebie mur. Czy on odważy się go zburzyć? Odkąd ojciec Lidii odniósł wielki finansowy sukces, dziewczyna nie musi się martwić...

Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;