Nie wierz we wszystko, co czujesz

Format książki jest nieco większy niż standardowy, różni się również od dwóch poradników, które czytałam od tego wydawnictwa. Posiada delikatną okładkę bez skrzydełek, co niestety może doprowadzić do zagięć i zniszczenia, bo jest naprawdę delikatna. Posiada białe strony, co jest strzałem w kolano, tym bardziej na taką słoneczną pogodę, jaką mamy teraz. Bardzo jarzy w oczy w połączeniu ze słońcem. Czcionka jest wystarczająca, literówek brak, odstępy między wersami i marginesy zostały zachowane.

Jest to książka, od której... Oczekiwałam dużo. Myślałam, że nieco mi pomoże ogarnąć swoje myśli i lęki, jednak nie do końca to dostałam. Jest tutaj wiele różnych rzeczy do uzupełniania, coś w ramach ćwiczeń. Nie jest to taki sztampowy poradnik przez ten element właśnie. Ja z niego nie skorzystałam, nie byłam do końca przekonana, co w sumie było dobrą decyzją, gdyż nie wyniosłam nic z tej książki i nie będę miała wyrzutów sumienia, że ją pokreślałam, czy coś, bo tego właśnie nie zrobiłam. Tym bardziej będę mogła nią kogoś obdarować. Na plus zasługuje to, że po każdym rozdziale jest podsumowanie, które raz jeszcze pozwala nam utrwalić wszystko, co przeczytaliśmy w danym rozdziale.

Myślę, że to ja może jestem bardzo wymagająca. Oczekiwałam innego rodzaju poradnika, dlatego jestem zawiedziona. Wiem też, że nie będę się poddawać i w końcu natrafię na takie poradniki, które przypadną mi do gustu tak jak książka Katarzyny Kucewicz - której recenzję znajdziecie na moim blogu.

Jeśli macie ochotę sięgnijcie, może Wam akurat przypadnie do gustu i trafi do Was. Wraz z wypełnionymi ćwiczeniami pozwoli Wam odpuścić swoje lęki i różne niepotrzebne emocje. :)

Informacje dodatkowe o Nie wierz we wszystko, co czujesz:

Wydawnictwo: Rebis
Data wydania: 2021-06-01
Kategoria: Medycyna i zdrowie
Tytuł oryginału: Don't Believe Everything You Feel
Dodał/a opinię: Karmelek3

Zobacz opinie o książce Nie wierz we wszystko, co czujesz

Kup książkę Nie wierz we wszystko, co czujesz

Lekarstwo na zazdrość
Robert L. Leahy0
Okładka ksiązki - Lekarstwo na zazdrość

Czy zazdrość zagraża waszemu związkowi? Pochłaniają cię zazdrosne myśli i uczucia, tak że nie umiesz cieszyć się bliskością z partnerem? Czy sam jesteś...

Gdybym tylko... Jak uwolnić się od żalu, rozpamiętywania i poczucia winy
Robert L. Leahy0
Okładka ksiązki - Gdybym tylko... Jak uwolnić się od żalu, rozpamiętywania i poczucia winy

Przestań roztrząsać, co by było gdyby, i zacznij cieszyć się życiem Mogłem wybrać lepiej... Trzeba było... Powinnam była przewidzieć... Zastanawiasz...