Niebezpieczny. 50 stanów świadomości

Tom 1 cyklu 50 stanów świadomości

"Niebezpieczny. 50 stanów świadomości." Jakuba Onyśków to debiut autora i moim zdaniem dobry romans z mocnymi scenami erotycznymi.

Elizabeth dostaje pracę w prestiżowej firmie. Jej szefem jest bardzo bogaty i przystojny Alexander Stone. Od razu pierwszego dnia dostaje propozycję aby wyruszyć w podróż służbową po Stanach. Brzmi jak marzenie lecz dziewczyna odkrywa, że z jej szefem dzieje się coś co trudno wytłumaczyć.

Czy, Elizabeth rozwikła zagadkę ?

Ta książka jest debiutem autora. Moim zdaniem autor ma bardzo ciekawe pióro. Jestem mile zaskoczona tym jak ta książka mi się spodobała.

Sceny erotyczne są ciekawie opisane jak i pomysł na fabułę bardzo mi się spodobał. Dla mnie było, to coś nowego o czym wcześniej nie czytałam.

Jednak uważam, że relacje między bohaterami za szybko się rozwijały. Ich pierwsze spotkanie jak dla mnie nie miało nic wspólnego z zakochaniem. Zabrakło mi trochę tego zauroczenia, napięcia i chemii.

Bardzo dużym plusem tej książki jest humor jaki autor tu przemycił. Zabawne sytuacje, zdarzenia i dialogi w jakich uczestniczyła główna bohaterka nie raz doprowadziły mnie do wybuchu śmiechu.

Zakończenie tej powieści bardzo mnie zaintrygowało i z miłą chęcią sięgnę po drugi tom 😍

Informacje dodatkowe o Niebezpieczny. 50 stanów świadomości:

Kup książkę Niebezpieczny. 50 stanów świadomości

Mściwy. 50 stanów świadomości
Jakub Onyśków0
Okładka ksiązki - Mściwy. 50 stanów świadomości

Seks z nią był najlepszym, co mu się przytrafiło. Nie wiedział, że przyjdzie mu za to zapłacić. Alexander i Elizabeth - nietypowy miliarder i gorąca asystentka...

Opowieści o kolorach
Nadine Debertolis