Nieczyste zagrania

W ostatnim czasie często sięgam po książki z wątkiem mafijnym. Ta zaskoczyła mnie w pozytywny sposób, gdyż różni się w znacznym stopniu od tych już dotąd mi znanych.

Znalazłam tu dużo agresji, brutalności, niebezpiecznych momentów, które trzymały mocno w napięciu, ciekawe i erotyczne sceny oraz rodzące się uczucie. Jednak nie spodziewajcie się tu łagodnego przebiegu wydarzeń. Akcja jest dynamiczna, o specyficznym gangsterskim charakterze, tajemnicza i ostra. Nie ma przekolorowanej fabuły a świetne dialogi naszpikowane ciętymi i ostrymi jak brzytwa ripostami powodowały u mnie wybuchy śmiechu.

Autorka genialnie wykreowała postacie, które cechował mocny, twardy charakter, nieustępliwość i pewność siebie. Spodobało mi się jej lekkie pióro i oryginalny styl, który spowodował, że czytało mi się powieść niezwykle szybko i przyjemnie.

Główna bohaterka to Judith Knight dziewczyna z marzeniami, która przez byłego chłopaka wpadła w kłopoty finansowe. To zmusiło ją do pracuś klubie ze striptizem. Tam właśnie wpadła w oko Ethanowi, bezwzględnemu mafiozie, który planuje wielki przekręt, który ma mu umożliwić wejście ba szczyt organizacji. Składa on dziewczynie propozycję nie do odrzucenia. Od tej chwili tą dwójkę połączy wielkie, wręcz zwierzęce pożądanie oraz uczucia, których się zupełnie nie spodziewają.

Czy udawanie dziewczyny gangstera było dobrą decyzją? Czy plan Ethana się powiedzie? Czy zwiąże się z tancerką a może ją porzuci?

Kochani ze swej strony polecam przeczytać tę książkę. Mnie porwała ta lektura, uprzyjemniła mi wolny wieczór i pozwoliła na cudowny relaks. Znajdziecie tu wspaniałe sceny zbliżeń, tak namiętne i tak pikantne, że wypili na twarzy prawie wcale nie znikały. Zakończenie nieźle mną wstrząsnęło i zaskoczyło. Nie spodziewałam się takiego finału i teraz wypatruję kontynuacji.

Uważam, że warto przeczytać „Nieczyste zagrania”, gdyż jest to naprawdę kawał intrygującej i emocjonującej powieści, która was pochłonie. To nie jest moje pierwsze spotkanie z twórczością pisarki, dlatego zauważyłam, że jej dzieła są coraz lepiej napisane i dopieszczone w najdrobniejszym szczególe. Dlatego zachęcam do czytania!

Informacje dodatkowe o Nieczyste zagrania:

Wydawnictwo: Muza
Data wydania: 2021-10-20
Dodał/a opinię: Izabela Hebda

Tagi: Romans erotyczny bóg

Zobacz opinie o książce Nieczyste zagrania

Kup książkę Nieczyste zagrania

Gangsterzy. Nowa rozgrywka
K.C. Hiddenstorm0
Okładka ksiązki - Gangsterzy. Nowa rozgrywka

Wyczekiwana kontynuacja historii Ryana i Evy. Mafijne porachunki, groźni mężczyźni, niebezpieczny romans, walka na śmierć i życie! Eva Nolan zrobi...

Władczyni mroku
K.C. Hiddenstorm0
Okładka ksiązki - Władczyni mroku

Megan Rivers jest do bólu przeciętną mieszkanką San Francisco; jedyną rzeczą wyróżniającą ją z tłumu jest jej niesamowity tatuaż. Prowadzi zwyczajne, wręcz...