Nieczyste zagrania

Główny bohater już od pierwszych stron nie jest miłym i sympatycznym facetem. Ethan należy do mafii. oraz do tych brutalnych i pewnych siebie mężczyzn. Mimo, że wcale nie jest szefem, wszystkich szefów, to nie znosi sprzeciwu, a za niewierność jest w stanie zabić (i wcale nie mam na myśli wierności między kobietą a mężczyzną). Gdy jest zmuszony zmienić klub, w którym był częstym gościem, ląduje w Orionie, a tam widząc tancerkę Judith, nie może przestać o niej myśleć.

Jude musi odrobić swój dług, a raczej dług swego byłego poprzez pracę w klubie Orion. Zawsze marzyła o byciu tancerką. Życie trochę z niej zadrwiło, bo poniekąd jest tancerką, jednak nie do końca taką, o jakiej marzyła główna bohaterka. Gdy Ethan proponuje jej udawanie jego dziewczyny, młoda kobieta postanawia przyjąć propozycję, a przy okazji bliżej poznać Blackmora, bo coś ją w nim pociąga.

Czy Judith spłaci swój dług i spełni swe marzenie o byciu tancerką? Co sprawiło, że Ethan wybrał właśnie Jude?

To była moja pierwsza książka spod pióra tej autorki. Wcześniej miałam okazję czytać tylko krótkie opowiadania. I musze wam powiedzieć, że ta historia naprawdę mi się podobała. Czytało mi się ją bardzo szybko i już od samego początku sprawiała, że chciałam czytać więcej i więcej.

Wątek mafii jest bardzo powszechny w książkach, jednak tu główny bohater, mimo iż jest mafiosem to wcale nie stoi na szczycie w hierarchii i postanawia na własną rękę zrobić interes. Dodatkowo po piętach depcze mu FBI, którzy tylko czekają aż podwinie się mu noga.

Dużym minusem tej historii jest to, że na kolejny tom trzeba czekać aż do marca przyszłego roku. Przyznam, że ja już nie mogę się doczekać, zwłaszcza po takim tajemniczym zakończeniu.

Ta historia przypadnie do gustu fankom gorących romansów. Znajdziecie tu niebezpieczne porachunki gangsterskie, oraz ostre sceny łóżkowe a nawet brutalne. Jednak nie zabraknie tu też nutki humoru i zabawnych dialogów. Więc uważam, że ta książka nie jest dla każdego, ale na pewno fankom romansów mafijnych przypadnie do gustu.

Informacje dodatkowe o Nieczyste zagrania:

Wydawnictwo: Muza
Data wydania: 2021-10-20
Dodał/a opinię: MrsBookBook

Tagi: Romans erotyczny bóg

Zobacz opinie o książce Nieczyste zagrania

Kup książkę Nieczyste zagrania

Występne pragnienia
K.C. Hiddenstorm0
Okładka ksiązki - Występne pragnienia

Po przyjeździe do Kalifornii, Thomas Hopewell poznaje w barze charyzmatyczną blondynkę Alyssę i spędza z nią noc. Kiedy po jakimś czasie ich drogi znowu...

Odwet. Zemsta mafii
K.C. Hiddenstorm0
Okładka ksiązki - Odwet. Zemsta mafii

Michael Wright jest byłym komandosem, obecnie na usługach mafii. Często wraca do wspomnienia o Dziewczynie w Czerwonej Sukience, którą znał gdy...