Nieczyste zagrania

🔥🖤🔥 RECENZJA 🔥 🖤🔥

Autor: @karina_hiddenstorm
Wydawnictwo: @wydawnictwomuza @grzeszne_ksiazki

Nieczyste zagrania

Ethan Blackmore jest wysoko postawiony w mafijnej hierarchii, jednak doskonale wie, że droga na sam szczyt, jest dla niego zablokowana. Dlatego postanawia, za plecami szefa zrobić interes, który być może zagwarantuje mu, ogromne pływy, a co za tym idzie wolność i bezkarność. Ale czy tak będzie? 🤔
Pewnego dnia FBI zaczyna węszyć wokół Blackmore'a. Mężczyzna postanawia dogadać się z Judith Knight, która pracuje w nocnym klubie Orion. Ma to być czysty układ, za kasę. Z czasem układ zamienia się, w uczucie. A niechęć przeistacza się w namiętność. Do czego to doprowadzi? 🤔
Czy dziewczyna sprowadzi na Ethana kłopoty? 🤔
Na te pytania znajdziecie odpowiedź w książce 😁📙📖

„Zdała sobie sprawę, że zaczęła wpadać w pułapkę, w którą wpadać absolutnie nie powinna. Że być może to już w nią wpadła. Mimo tego, że wielokrotnie ostrzegała sama siebie, mimo iż dobrze wiedziała, do czego prowadzi niefrasobliwe myślenie, to jednak traciła czujność, pozwalała, by to uczucia przejmowały stery. Nie, może uczucia to słowo na wyrost. ”

Zacznę od tego, że ta książka jest mocna, może dla niektórych za bardzo. W tej pozycji było wszystko, to co lubię. Czyli seks, uczucie, pożądanie. Była to moja druga pozycja, od tej autorki i na pewno nie ostatnia. Czytało mi się dobrze i szybko. Historia podobała mi się.
Z niecierpliwością czekam, na dalsze losy Ethan i Judith. Sięgnęłam po tę książkę, ze względu na okładkę.

Polecam wam tę książkę 📖📙♥️.

Gratuluję autorce wydania kolejnego dzieła 📚 😁

Dziękuję wydawnictwu za egzemplarz ♥️.

Informacje dodatkowe o Nieczyste zagrania:

Wydawnictwo: Muza
Data wydania: 2021-10-20
Dodał/a opinię: Patka96x

Tagi: Romans erotyczny bóg

Zobacz opinie o książce Nieczyste zagrania

Kup książkę Nieczyste zagrania

Łabędzi śpiew
K.C. Hiddenstorm0
Okładka ksiązki - Łabędzi śpiew

Oboje byli w pewien sposób zakochani w śmierci. Oboje mieli w sobie mrok. Po jednej ze szczególnie brutalnych awantur Alice Newman zabija...

Złe decyzje
K.C. Hiddenstorm0
Okładka ksiązki - Złe decyzje

Miłość, namiętność, tajemnica i pożądanie! Poznajcie Violet! Violet Nicholls nie jest szczęśliwa w małżeństwie. I nie chodzi już tylko o bycie ignorowaną...