Niegrzeczni chłopcy dają najlepsze prezenty

W tamtym roku czytałam na święta inną książkę autorki "Nie byłaś grzeczna w tym roku"... w tym przyszła kolej na "Niegrzeczni chłopcy dają najlepsze prezenty"❤

Powiem jedno - bardzo lubię pióro autorki i tym razem również się nie zawiodłam. Historia byla taka jak lubię. Czyli... miłość, która zaczęła się od nienawiści po rodzące się uczucie...W międzyczasie wkradły się inne sprawy, żeby nadać tej historii dodatkowe emocje.

Bohaterowie wykreowani są świetnie! Zbuntowany nastolatek Jason, który za wszelką cenę chce przypodobać się swojemu ojcu i Ginger - dziewczyna która kocha święta, światełka, ciasteczka i wszystko co jest z nimi związane!

Poznają się w nietypowych okolicznościach. Ojciec Ginger chce wziąć ślub z mamą Jasona... Czyli młodzi byliby dla siebie przyrodnim rodzeństwem... Ale czasami życie pisze dla nas inne scenariusze... to co dzieje sie miedzy tym dwojgiem jest... magiczne... momentami bolesne... (kiedy rozum zaczyna płatać figle). No bo przecież jak przyrodnie rodzeństwo mogłoby się ze sobą spotykać?

Jeżeli szukacie cudownej miłosnej historii, która nie jest otulona samymi dobrymi wydarzeniami to polecam sięgnąć po powyższą pozycję! Anna Langer doskonale potrafi zaczarować swojego czytelnika.

Bardzo polubiłam głównych bohaterów. Jason mimo tego, że miał łatkę niegrzecznego chłopca sprawił, że obdarzyłam go sumpatią, a przez pewne wydarzenia skradł nawet moje serducho❤

Czytał już ktoś może?
Chyba że macie w planach?
Jeżeli jeszcze się zastanawiacie to nie ma nad czym!

Informacje dodatkowe o Niegrzeczni chłopcy dają najlepsze prezenty:

Wydawnictwo: Illuminatio
Data wydania: 2021-10-13
Dodał/a opinię: Aneta Binkowska

Tagi: Tylko dla dorosłych bóg

Zobacz opinie o książce Niegrzeczni chłopcy dają najlepsze prezenty

Kup książkę Niegrzeczni chłopcy dają najlepsze prezenty

Piękny i martwy
Anna Langner0
Okładka ksiązki - Piękny i martwy

Gdy zaciera się granica między życiem i śmiercią, wszystko może się wydarzyć Kiedy w pewien ponury październikowy poranek Jagoda staje na ulicy Wietrznej...

Syreny
Anna Langner0
Okładka ksiązki - Syreny

Nowa wakacyjna powieść bestsellerowej Anny Langner! To lato wszyscy spędzą tak, jakby miało być ostatnim w ich życiu. Kiedy zaczyna się upalny...