Nierozłączni

Tom 3 cyklu Między nami miłość

Obrączka. Symbol miłości. Wierności, prawdy i szacunku. Dwoje ludzi złączeni na wieki. Po życia kres. Nierozłączni.

Antek i Mia po spiskach i niedomówieniach nareszcie są razem. Napawają się tą chwilą. Delektują się. Wszak nie wiadomo jaka będzie przyszłość. Antkowi coś siedzi na sumieniu. Coś, czego boi się. Coś co może zniszczyć związek. Tylko jak można, z drugiej strony, zataić tak ważną rzecz? Intryga zdaje się być prawdą. Tylko czy aby nie ma drugiego dna?

W tym całym nadchodzącym sztormie Mia może liczyć na swe przyjaciółki. Patrycję i Brianę. Te choćby się waliło i paliło to stoją za nią murem. I całe szczęście, bo to co się zbliża zdmuchnie miłość niczym domek z kart. Ponownie staną do walki ze złem. Z przeciwnościami losu. Z intrygami i nieodwzajemnionym uczuciem. Obsesją i chorą psychiką. Drogi Mii i Antka rozejdą się. Podzieli ich gruby i wysoki mur, który zdaje się nie mieć żadnego przejścia. Żadnej luki ani drzwi. Czy tym razem w końcu będą razem? Ta ostateczna próba będzie ryzykowna. Nie dość, że serce pęknie im na pół, to jeszcze staną oko w oko z czystym złem. To ono, niczym najstraszniejszy potwór położy swe obleśne łapy na czymś co nie jest i nigdy nie będzie jego własnością. Nie patrząc na wolę swej ofiary uzurpuje sobie do niej prawo. Czy ostateczny wymierzony cios zakończy tę gehennę? Czy może pozwoli odejść? Przecież Mia i Antek są niczym papużki. Nierozłączni. Ale czy aby na pewno? Czy na prawdę chcą ze sobą być? Po życia kres? A może to tylko zwykłe zauroczenie? Chwilowy kaprys?

Trzecie część serii "Miedzy nami miłość" wprowadza jeszcze większy zamęt niż swe poprzedniczki. To jest trzecia, decydująca runda w tej walce. Walka dobra ze złem. Miłości z nienawiścią. Kłamstwa z prawdą.

Co tu siedziało to głowa mała. Już na samym początku powiało mrożącym krew w żyłach wiatrem. Zastygłam z przerażenia by za chwilę hamować się, by nie wedrzeć się do ich czasu i rozmówić się z nimi. Zamiast wszystko sobie na spokojnie wyjaśnić to wolą pozostawić tak jak jest i się rozejść. Niezdecydowani zakochani. Idą kilka kroków do przodu, by za chwilę się znów cofnąć. Tylko tym razem będzie całkiem inaczej.

Jeśli podczas czytania poprzednich części szalały tornada to w tej jest tsunami. Ta niszczycielska siła wtargnie w ich związek. Mniej więcej domyślałam się po okładce i opisie co mogę znaleźć w środku. Ale nie spodziewałam się, że to będzie takie mocne i takie niszczycielskie. Finisz rozwalił system. Siedziałam z otwartą buzią i myślałam: Co tu się u diaska stało? Jak to możliwe?
Moja radość mieszała się ze strachem i przerażeniem. Pewnie myślicie czy oni w końcu będą razem? I wiecie co? ... musicie się przekonać sami. Nic nie zdradzę. O nie. Jeśli ja siedziałam z rozdziawioną buzią to i Wam nie odbiorę tej przyjemności. Przyszykujcie się tylko na to, że poruszą się w Waszych sercach wszystkie struny. Dla osób bardziej wrażliwych przyda się opakowanie chusteczek. Uwielbiam tę serię. Antka za troskę i wielkie serce. Mię za wrażliwość i wybuchowość. I choć oboje niezdecydowani i uparci jak barany to są idealną parą książkową. W myśl zasady, że przeciwieństwa się przyciągają. Zal mi trochę, że muszę się z nimi pożegnać. Na szczęście w każdej chwili mogę wziąć trylogie w swe dłonie, usiąść wygodnie na fotelu i znowu wkroczyć w świat tej wyjątkowej pary.

Polecam

agazlotowlosaiksiazki.blogspot.com

Informacje dodatkowe o Nierozłączni:

Wydawnictwo: Videograf
Data wydania: 2020-01-21
Dodał/a opinię: agnieszka_rowka

Tagi: rumunia rozstania i powroty brak zrozumienia

Zobacz opinie o książce Nierozłączni

Kup książkę Nierozłączni

Niepokorna
Katarzyna Mak0
Okładka ksiązki - Niepokorna

Ona – piękna dziewczyna z hiszpańsko-polskimi korzeniami. Jedynaczka, oczko w głowie tatusia, rozpieszczona, nieznająca prawdziwego życia. On –...

Boski Diavolo
Katarzyna Mak 0
Okładka ksiązki - Boski Diavolo

Mafijna miłość na gorącej Sycylii Izabella Mrówczyńska jest początkującą, ale już odnoszącą sukcesy bizneswoman z branży ślubnej i ― na pierwszy...