Nie?słusznie skazany

[…] - Tylko że ja nie mam domu.
-Jesteś strasznie głupi - wyśmiała mnie- Dom to nie miejsce! Dom to ludzie, którzy zrobią dla ciebie wszystko. - Popatrzyła mi w oczy i odeszła.

A wy zgadzacie się z tym, że dom tworzą ludzie, a nie jest to budynek?

Zaskakująca, pełna zwrotów akcji jak i gorąca.

Oto historia o Jorge Garcia. Człowieku, który został skazany za morderstwo, którego nie popełnił. W więzieniu poprzysiągł zemstę na człowieku, który go wsadził. Po wyjściu na wolność zaczyna go tropić. Jednakże rzeczywistość i inne fakty wydają się być zupełnie inne niż wcześniej. Zaczyna się pościg z czasem jak i z własnymi demonami oraz pożądaniem. Czy naprawdę Jorge popełnił ten czyn? Jakie tajemnice wyjdą na jaw? I kto jest jego przyjacielem, a kto wrogiem? Tego musicie już sami się dowiedzieć, czytając tą historię.

Od tej powieści nie idzie się oderwać. Autor serwuje liczne emocje, które trzymają do samego końca. Czułam się jak na jednej wielkiej kolejce górskiej. Z jednej strony byłam przerażona, tym, że można niewinnego człowieka skazać za coś czego nie zrobił jak się ma pieniądze oczywiście. Mój oddech był bardzo przyspieszony, gdy czytałam o tym co się działo w więzieniu, a z drugiej przez moje ciało przechodził prąd, gorąc, podniecenie, pożar, którego nie byłam w stanie ugasić. W pewnym momencie czułam jakbym była w centrum całej sytuacji. Nie wiedziałam komu ufać. Zamieniłam się w detektywa, jednakże autor tak plątał dowodami i kręcił historią, że już sam nie wiedziałam kto jest tym złym, a kto tym dobrem. Gdy zbliżałam się do końca, doznałam szoku, a zakończenie wprawiło mnie w osłupienie. Do tego stopnia, że po zamknięciu książki wciąż rozmyślałam o wszystkich sprawach jakie się wydarzyły oraz do tej pory czuję totalny niedosyt. Chcę tej historii więcej i więcej. Intrygujące i mega ciekawe zakończenie.

To jest moje kolejne spotkanie z piórem autora. Kolejna jego odsłona historii, która trzyma w mega dużym napięciu i która pokazuje, że są ludzie na tym świecie, którzy są twoimi przyjaciółmi bez względu na wszystko i nie szukają własnych korzyści. Że będą z tobą pomimo twej przeszłości i zawsze ci pomogą. Co więcej, że zawsze powinieneś ufać swej intuicji i sercu.

Dziękuję drogi autorze, że po raz kolejny mi zaufałeś i mogłam przeczytać już twoją trzecią książkę. Czekam na więcej twoich dzieł.

Wysłane z iPhone'a

Informacje dodatkowe o Nie?słusznie skazany:

Wydawnictwo: Pascal
Data wydania: 2022-04-27
Dodał/a opinię: katarzynarosiek

Zobacz opinie o książce Nie?słusznie skazany

Kup książkę Nie?słusznie skazany

Nie ufaj nikomu. Zepsute miasto
Mateusz Gostyński0
Okładka ksiązki - Nie ufaj nikomu. Zepsute miasto

Związki z pięknymi kobietami, szybkie samochody, olbrzymie pieniądze - Tomasz to wszystko ma, ale wcale go to nie cieszy. Żyje z poczuciem straty i tęsknoty...

Świąt nie będzie. Żądze władzy
Mateusz Gostyński0
Okładka ksiązki - Świąt nie będzie. Żądze władzy

Nawet święta w rodzinie Hamiltonów nie mogą przebiegać normalnie. Rodzinka rodem z piekła powraca w świątecznej odsłonie. Jeszcze więcej intrygi...