Niewinna

Tom 2 cyklu Domniemanie niewinności

Dlaczego zwykle nie zastanawiamy się nad konsekwencjami naszych działań, tylko dajemy ponieść się emocjom? Błędy - każdy człowiek je popełnia. Czasami więcej, kiedy indziej mniej. Nie może nad tym zapanować. Często wydaje się nam, że to, co robimy, jest właściwe. Chcemy, jak najlepiej, ale często wychodzi tak, że niektóre osoby tego nie popierają. Nasze działania mogą je drażnić, denerwować lub smucić. Zawsze powinniśmy zwracać uwagę na to, czy nasze czyny nie ranią innych osób. Powinniśmy stworzyć listę ukazującą wady i zalety naszego przedsięwzięcia. Może wtedy zobaczylibyśmy, co zrobiliśmy źle i z czasem moglibyśmy to naprawić. Naszym obowiązkiem jest uważać na to, co robimy. Panowanie nad emocjami może okazać się niezwykle przydatne. Traktujmy bliźniego tak, jak my byśmy chcieli być traktowani, ale również nie zapominajmy o tym, aby walczyć o swoje. Nie każdy będzie popierał nasze działania, ale tak długo, jak nie niosą ze sobą okrucieństwa, czyńmy to, co uważamy za słuszne. Każdy z nas popełnia błędy. Życie bez nich nie istnieje. Zamiast nienawidzić się za to, co zrobiliśmy pod wpływem chwili, wynieśmy z tego naukę na przyszłość i starajmy się naprawić nasze błędy.

Whitney G. to niezwykle utalentowana pisarka, która stworzonymi przez siebie historiami zapewnia czytelnikowi ekstremalnie seksowną przeprawę przez pełne sarkazmu, namiętności oraz gniewu rozdziały, aby niczym najlepszy grabieżca skraść serce. ,,Niewinna" to kontynuacja intrygującej, trzymającej w napięciu książki opowiadającej o internetowym romansie zranionego adwokata oraz podającej się za prawniczkę, młodej dziewczyny, których początkowe rozmowy o wielu aspektach prawnych przerodziły się w coś więcej. Drugi tom ,,Domniemania niewinności" zapewni wam szaloną jazdę bez trzymanki, której nie będziecie chcieli zakończyć. Zapraszam do zapoznania się z całością recenzji!

,,Mówiła coś jeszcze, ale ja już nie słuchałem. Była dla mnie nikim i chciałem jak najszybciej wymazać z pamięci jej twarz, więc musiałem znaleźć sobie w sieci jakąś chętną na wieczorne bzykanie."

Druga część namiętnej trylogii Domniemanie niewinności

Aubrey okłamała Andrew, złamała podstawową zasadę, której on był wierny całe życie. Chodziło tylko i wyłącznie o szczerość. Gdyby zrobiła to inna kobieta, już dawno wyrzuciłby ją ze swego życia. Jednak ona jest dla niego wyjątkowa.

Andrew z nikim nie był tak blisko jak z Aubrey i dlatego stara się nie dopuścić jej do przeszłości, która ma pozostać nietknięta i niewidoczna dla nikogo.

Jednak gdy w ich życiu pojawia się tajemnicza kobieta, Aubrey zaczyna odkrywać prawdę o Andrew. Na jaw wychodzi coraz więcej kłamstw, które pokazują, że milczenie może być gorsze od prawdy.

Co tak naprawdę wydarzyło się sześć lat temu w życiu Andrew? Czy kłamstwa zniszczą jego związek z Aubrey?

,,Sam nie wiedziałem, co się właściwie, do diabła, dzieje, ale nie miałem wątpliwości, że mnie zafascynowała. Zawładnęła moimi myślami i choć ze wszystkich sił starałem się odzyskać zdrowy rozsądek - uświadomić sobie, że może to być chwilowe zauroczenie - ta dziewczyna bardzo głęboko wniknęła w moje życie."

Andrew nie znosi kłamców. W każdej relacji, którą nawiązuje z drugą osobą, ma jeden warunek: szczerość ponad wszystko. Gdy młoda kobieta, która zachwyciła go swoim usposobieniem, okazuje się kłamczuchą, szanowany prawnik wie, że dalsza relacja z nią nie ma sensu. Andrew nie wierzy w drugie szanse, ale ta Aubrey wyzwala w nim pierwotne instynkty, o których zdążył już zapomnieć. Czy ten seksowny, poraniony na duszy mężczyzna zdoła jej przebaczyć?

Aubrey nigdy nie spodziewała się, że jedno niewinne kłamstwo może tak bardzo skomplikować jej życie. Internetowa znajomość z pewnym prawnikiem miała jej tylko pomóc w czasie nauki, ale ich relacja zmieniła się w coś więcej. Dziewczyna z biegiem czasu zaczęło zależeć na nieznajomym, ale tak bardzo zaplątała się we własne matactwa, że strach przed wyjściem prawdy na jaw, okazał się zbyt przytłaczający. Kiedy zgłosiła się na staż w poważanej kancelarii prawniczej, jej kłamstwa wyszły na jaw. Diabelsko przystojny adwokat, z którym rozpoczęła współpracę, okazał się tym mężczyzną, z którym pisała od wielu miesięcy. Aubrey straciła jego zaufanie. Andrew nigdy nie wybacza. Czy zrobi wyjątek dla tej upartej, wrażliwej dziewczyny?

Andrew nie może przestać myśleć o tej małej kłamczusze. Aubrey wie, że tym razem nie może schować głowy w piasek, ale musi stawić czoła temu, co zrobiła i zdobyć serce tego, o którym nie może zapomnieć. Niestety, mężczyzna skrywa wiele tajemnic, które w szybkim tempie mogą zagrozić nowo zbudowanemu zaufaniu. Co takiego ukrywa Andrew? Kim jest tajemnicza kobieta, która nie przestaje go nękać? Czy jedno kłamstwo może zniszczyć wszystko, co zbudowali?

,,Oparty o ścianę przyglądałem się Aubrey, która znów zaczęła tańczyć z taką lekkością, że wszyscy inni na scenie wydawali się przy niej amatorami. Patrzyłem i podziwiałem ją, dopóki reżyser nie dostrzegł mojego cienia i nie krzyknął na mnie, ,,tego cholernego intruza", każąc mi się wynieść."

,,Niewinna" zabierze was w niezwykle urokliwą, poruszającą oraz namiętną podróż przez niezliczone morza skrywające w swych głębinach ludzkie obawy, tajemnice oraz nadzieje, aby wynurzyć się na lądzie będącym swoistym przypomnieniem o mijającym życiu i zmuszającym do wykonywania coraz to większych kroków, aż w końcu dotrze na sam szczyt powoli rodzącego się uczucia między dwójką zranionych ludzi, którzy pragną poskładać swe serca w całość. Drugi tom niesamowicie seksownej i pełnej wyśmienitego humoru historii wrażliwej oraz zadziornej studentki prawa i szanowanego adwokata, których połączyła internetowa znajomość z czasem przemieniająca się w coś więcej. Whitney G. po raz kolejny uwodzi czytelnika swoją twórczością, aby znów wywołać rumieńce na jego twarzy w czasie pikantniejszych scen między głównymi bohaterami oraz poruszyć jego serce, gdy dawne wspomnienia nagle atakują tak cienką nić nowego zaufania. ,,Niewinna" to świetna pozycja, którą można pochłonąć w kilka godzin i zrelaksować się przy zaczarowanej lekturze powodującej przyśpieszenie bicia serca. Czy mieliście okazję już spotkać się z twórczością pani G.? Jeżeli nie, nie zastanawiajcie się długi i sięgnijcie po niezwykle rozkoszną, namiętną serię ,,Domniemanie niewinności"!

,,Podeszła do biurka i położyła na nim teczkę na dokumenty.
- Nie będę cię już ciągała po sądach. Koniec z odroczeniami, zakazami sądowymi i fałszywymi pomówieniami... Nie chcę więcej kłamać. (...)"

Whitney G. zabierze was w pełną nieskrywanego pożądania, dogłębnie oczyszczającą i kojącą zszargane serce podróż przez odmęty ludzkich pragnień i lęków, aby ukazać wam głębię niezwykle emocjonującej, pełnej nieposkromionych czynów historii Andrew i Aubrey, którzy muszą zdecydować, czy dadzą sobie jeszcze jedną szansę. Kłamstwa wychodzą na jaw, a prawda druzgocze wszelkie nadzieje. Czy uda im się odbudować utraconą przez niewinne oszustwa relację? Jakie tajemnice skrywają główni bohaterowie? ,,Niewinna" zagwarantuje wam niezapomnianą przygodę oraz sprawi, że z wielką niecierpliwością będziecie czekali na trzeci tom. Polecam!

Informacje dodatkowe o Niewinna:

Kup książkę Niewinna

Turbulencja
Whitney G.0
Okładka ksiązki - Turbulencja

POLSKI DEBIUT BESTSELLEROWEJ WHITNEY G.! Spotkali się w chmurach: pilot i stewardessa. Skandal wisiał w powietrzu. Gillian przybywa do Nowego Jorku ...

Ta druga Bella
Whitney G.0
Okładka ksiązki - Ta druga Bella

Zawsze była tą drugą. Niepokorną. Upartą. Siostrą, która nie wierzy w bajki. W świecie, w którym wartość kobiety mierzy się statusem jej męża, zadziorny...