Noc spełnionych marzeń

Przedstawiam pierwszą propozycję świąteczną, którą bardzo chciałam przeczytać. Została napisana przez autorkę serii "Pod wspólnym niebem", która jakiś czas temu skradła moje serce i wiem, że wiele z was czytało ją z mojego polecenia.

... W ten grudniowy czas wszystko się może zdarzyć...

Anna nie lubi świąt od czasu, gdy tuż przed wigilią jej ojciec wyprowadził się do innej kobiety, a ją zostawił z mamą.
Od kiedy jest dorosła w Boże Narodzenie Anna organizuje sobie wyjazdy służbowe, które woli bardziej niż czas spędzony z rodziną.
Tego roku jej dziadkowie obchodzą sześćdziesiątą rocznicę ślubu i wie, że przyjdzie jej stanąć oko w oko z przeszłością. Anna wsiada za kierownicę i wyrusza w drogę, niestety wpada w niebezpieczny poślizg.
Z opresji wybawia ją Robert, jej dawna miłość. Między tą dwójką budzą się minione żale, co tylko utwierdza ich w przekonaniu, że między nimi nadal tli się uczucie.
Co z tego wyniknie, skoro w życiu Roberta jest Gabrysia, którą określa kobietą swojego życia.
Niech to pozostanie tajemnicą, bo nie chce psuć Wam odkrywania kolejnych tajemnic tej pięknie i mądrze napisanej historii.
"Noc spełnionych marzeń" to powieść bardzo życiowa, o wybaczaniu, o drugiej szansie, o byciu szczęśliwym. Nie jest to lukrowana powieść, ale pełna emocji historia, która mimo bólu bohaterów ma szansę na szczęśliwe zakończenie.
Wkoncu od czego jest noc spełnionych marzeń 🙂

Informacje dodatkowe o Noc spełnionych marzeń:

Wydawnictwo: Replika
Data wydania: 2022-11-02
Dodał/a opinię: Lukasz Turków

Tagi: Literatura obyczajowo-rodzinna

Zobacz opinie o książce Noc spełnionych marzeń

Kup książkę Noc spełnionych marzeń

Dlatego mnie kochasz
Magdalena Kołosowska0
Okładka ksiązki - Dlatego mnie kochasz

Książki często dzielą bohaterów na dobrych i złych, a my, czytając je, zapominamy, że w prawdziwym życiu nic nie jest czarno-białe. Czasami musimy...

Tęcza nad jeziorem
Magdalena Kołosowska0
Okładka ksiązki - Tęcza nad jeziorem

Wszystko dzieje się po coś i z jakiegoś powodu. Historia o wybaczaniu, o różnych obliczach miłości, o dojrzewaniu do rodzicielstwa, o dorastaniu tych...