Obłęd! Jestem Gwiazdą!

Główną bohaterką jest Sammi, która niedługo będzie szesnastolatką i uwielbia śpiewać. Tak się składa, że jej przyjaciółka zgłasza ją potajemnie na casting do programu muzycznego.
Niestety na przesłuchaniu dochodzi do katastrofy. Podczas występu Sammi pęka top i gubi mikrofon, na domiar złego wszystko emitowane jest w telewizji, a klasa ma z niej niezły ubaw.
Główna bohaterka najchętniej zapadłaby się pod ziemię (z resztą się jej nie dziwię). Dodatkowo jej najlepsza przyjaciółka ją okłamuje, a wielka miłość Sammi nie odwzajemnia uczuć, a co gorsze kocha jej śmiertelnego wroga.
Lecz niespodziewanie piosenka naszej głównej bohaterki została nadana w radio i zostaje hitem.
Czy Sammi będzie gwiazdą?
Czy spełni się jej marzenie?
Czy znajdzie wielką miłość?
Książkę dostałam w gimnazjum, długo zabierałam się do jej przeczytania, lecz gdy w końcu wzięłam ją do ręki nie mogłam się oderwać. Historia przeznaczona głównie dla nastolatek, lecz polecam też starszym czytelnikom, na pochmurne dni i nudne wieczory będzie rewelacyjna. Bardzo lekko się czyta. Polecam.

Informacje dodatkowe o Obłęd! Jestem Gwiazdą!:

Wydawnictwo: Egmont
Data wydania: 2007-10-16
Kategoria wiekowa: 9-12 lat
Tytuł oryginału: Wahnsinn! Ich bin ein Star!
Język oryginału: niemiecki
Tłumaczenie: Małgorzata Mirońska
Dodał/a opinię: MrsBookBook

Zobacz opinie o książce Obłęd! Jestem Gwiazdą!

Kup książkę Obłęd! Jestem Gwiazdą!

Trzynaście niebieskich kotów
Thomas Brezina0
Okładka ksiązki - Trzynaście niebieskich kotów

Przedśmiertne wyznanie miliardera i zniknięcie trzynastu niebieskich kotów to nowa ekscytująca zagadka dla czwórki detektywów. Las...

Więcej czadu dla mamy
Thomas Brezina0
Okładka ksiązki - Więcej czadu dla mamy

Lissi i Tinka są zgodne, co do jednego: mama jest okropnie staromodna. Poza tym okazuje się, że ma towarzyszyć ich klasie na wycieczce. A gdy założy swoje...

Za pierwszą kulisą
Mirosława Łukaszewicz