Obsesja

Tom 1 cyklu W lekarskim fartuchu

Ogromny szpital, wokół wielu nieznajomych i jedynie kilka znajomych życzliwych twarzy. Doktor Joanna Skoczek próbuje na nowo zacząć układać sobie życie po nieudanym związku i rozwodzie, który nie był dla niej łatwym przeżyciem.
W labiryncie korytarzy szpitala psychiatrycznego zaczyna dostawać tajemnicze wiadomości, a wokół niej pojawia się coraz więcej tajemniczych wielbicieli. Tylko czy aby na pewno wszystko jest takie na jakie wygląda.
Każda kobieta uwielbia być adorowana, ale co jeśli adorator zaczyna nas prześladować.

Bezbronna kobieta i w okół pojawiający się wielbiciele, tylko tak naprawdę nie do końca Pani Doktor wie, komu może zaufać. Początkowo drobne gesty zaczynają przeistaczać się w obsesyjne prześladowanie i nieciekawe historie. Sama Pani Doktor czuje się osaczona i zupełnie zagubiona.

Informacje dodatkowe o Obsesja :

Wydawnictwo: W.A.B.
Data wydania: 2017-10-11
Język oryginału: Polski
Dodał/a opinię: Małgorzata Styczeń

Zobacz opinie o książce Obsesja

Kup książkę Obsesja

Ogólnoświatowe jednoznaczne określenie w kręgach medycznych, która strona pacjenta jest prawa, a która lewa, z całą pewnością miało wpływ na zmniejszenie liczby amputacji niewłaściwych kończyn.

Każdy z nas ma jakiś odchył”.

Ja, ocalona
Katarzyna Berenika Miszczuk0
Okładka ksiązki - Ja, ocalona

Była diablica i niedoszła anielica Wiktoria Biankowska powraca! Minęło dziesięć lat odkąd udało jej się wydostać z Tartaru i ocalić zaświaty, a także...

Ja cię kocham, a ty miau
Katarzyna Berenika Miszczuk0
Okładka ksiązki - Ja cię kocham, a ty miau

Nowa książka jednej z najpopularniejszych polskich pisarek - autorki bestsellerowej serii Kwiat paproci. Zwariowana komedia kryminalna. Ilustratorka...