Ocalona z piekła. Wyznania byłej modelki

Po dokładnym przeczytaniu książki autorstwa Anny Golędzinowskiej pt. ''Ocalona z piekła. Wyznania byłej modelki'' mogę stwierdzić, że wartało ją przeczytać, a z tego pamiętam, wzbudziła we mnie pozytywne, jak i negatywne emocje.

Anna jest osobą odważną. Pełni dwie role jako główna bohaterka i jako pisarka, gdyż ma możliwość podzielenia się z Czytelnikami swoim świadectwem z życia, w którym nie było, jej poznać, na czym polega, ono polega naprawdę.

Opisała w książce sytuacje, które doświadczyła od momentu, kiedy zmarł jej tata, a nie poznała uczucia miłości od mamy.

Jedynie odkrywa, jak wygląda życie na ulicy, w biedzie, na kradzieży powoduje, to odkrywa świat od innej strony.

Ta podróż trudna Anny to pewna rodzaju przestroga dla wielu osób, którzy powinni przemyśleć swoje dotychczasowe zachowanie i przemyśleć je, zanim nie zrobią nikomu krzywdy na drodze do szczęścia zawodowego i prywatnego.

Anna pomimo jej wad i zalet jest dla mnie wyjątkowa, gdyż udowodniła wielu z nas, że można podnieść z porażki.

Książka ta stanowi nie tylko spowiedź z życia młodej dziewczyny, ale przedstawia obraz zagubionego świata, w którym należy się zastanowić czy warto, jest notorycznie nadużywać przyjemności, by poczuć się na chwilę sławnym.

Pan Bóg ma dla każdego z nas przygotowany plan, ale być może Anna musiała go najpierw poczuć, by móc zrealizować go potem nie wiedząc, co ją jeszcze czeka.

Dla mnie sam przekaz był, ważny wypływający z tego, co opowiedziała nam sama jego główna bohaterka.

Polubiłam Annę, ale mam do niej żal, że zabrakło jej determinacji i pewności siebie w walce o jej lepszy los.

Anno, dziękuję za to, że podzieliłaś się swoją historią, która powinna zmotywować wiele młodych dziewczyn chcących zostać podobnie jak ty modelką, że ten zawód do łatwych z reguły nie należy.

Zakończenie Twojego życia ma ciąg dalszy.

Polecam przeczytać tę książkę.

Informacje dodatkowe o Ocalona z piekła. Wyznania byłej modelki:

Wydawnictwo: Edycja Świętego Pawła
Data wydania: 2013 (data przybliżona)
Kategoria: Biografie, wspomnienia, listy
ISBN: 978-83-7797-064-5
Tytuł oryginału: Con occhi di bambina
Język oryginału: włoski
Tłumaczenie: Romanowski Marcin
Dodał/a opinię: Emilly26

Zobacz opinie o książce Ocalona z piekła. Wyznania byłej modelki

Kup książkę Ocalona z piekła. Wyznania byłej modelki

Obowiązkiem dorosłych jest chronić dzieci przed pułapkami, jakie zastawia życie. To rodzice powinni czuwać, mając wysoko uniesione anteny, zawsze gotowi słuchać swoich dzieci, przygotowani, by uchwycić każdy ważny sygnał pośród tysięcy trudnych i delikatnych momentów ich dojrzewania, a także każdy sygnał pochodzący z otaczającego je świata.

Nigdy nie wolno tracić nadziei. Ponieważ tak jak bywają momenty, w których fortuna się odwraca, tak są też chwile, kiedy marzenia się spełniają.