Odrobina magii

"Odrobina magii" to nie zwykle ciepła, wzruszająca i dająca nadzieję opowieść o miłości.

"Wszyscy czegoś pragną, czegoś szukają. I wszyscy znajdą, jeśli tylko pozwolą, aby w ich życiu pojawiła się odrobina magii".

Czy wierzycie w przeznaczenie? Ta historia udowadnia, że przypadek może odmienić los wielu osób.

Zosia rozstała się właśnie ze swoim chłopakiem, z którym wiązała plany na przyszłość. Jej brat bierze ślub w święta Bożego Narodzenia. Zosia ma być druhną, a Piotr, jej były, drużbą. Dziewczyna nie chce iść sama. Czy na horyzoncie pojawi się jakiś kandydat?

Klara pracuje jako kosmetyczka. Mieszka ze swoim dziadkiem, który jest niezwykle zrzędliwy i tkwi w nieudanym związku.

Kosma to młody mężczyzna, który marzy o napisaniu książki i postanawia oświadczyć się swojej dziewczynie.

Jest jeszcze Marek, który 6 lat temu stracił miłość swojego życia i teraz powoli staje na nogi.

Najbardziej barwną postacią powieści jest pani Jadzia, mam Marka, która zaprzyjaźnia się z młodymi bohaterami.

Książka napisana przez panią Agnieszkę Olejnik to świetna lektura na święta. Jest to książka, która poruszy niejedno serce, ponieważ opisuje ważne, życiowe tematy, ale również daje nadzieję na lepsze jutro i pokazuje, że każdy zasługuje na szczęście.

Informacje dodatkowe o Odrobina magii:

Wydawnictwo: Filia
Data wydania: 2020-10-14
ISBN: 9788381952798
Dodał/a opinię: monikaswiatek

Tagi: Literatura obyczajowo-rodzinna bóg

Zobacz opinie o książce Odrobina magii

Kup książkę Odrobina magii

Dworek w Miłosnej
Agnieszka Olejnik0
Okładka ksiązki - Dworek w Miłosnej

Wyobraź sobie długą, wysadzaną strzelistymi drzewami aleję, wiodącą do pełnego wspomnień dworku w stylu angielskim. Zajrzyj do rosarium z ogrodnikiem...

Apetyt na więcej
Agnieszka Olejnik0
Okładka ksiązki - Apetyt na więcej

Życie nie zawsze układa się zgodnie z naszymi oczekiwaniami, a szczęście kryje się w najmniej spodziewanych miejscach. Jak rozpoznać drogę, która do niego...

Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;