Odwet. Zemsta ważniejsza niż życie

Książka ,,Odwet. Zemsta ważniejsza niż życie" sponiewierana moją duszę, przeżyła i wypluła!!! Bomba emocjonalna, którą zaserwowała autorka, sprawia, że nie mogę wyjść z szoku, w jaki mnie wpędziła!

Cornelius to przystojny mężczyzna, który korzystał do woli z życia! Imprezy, kradzieże to wszystko było na porządku dziennym do momentu , gdy musiał zapłacić za swoje winy! Za kratami spędził 10 długich lat, planując zemstę. Na wolności nie mógł się odnaleźć, a współczucia nie tolerował.

Ariana piękna kobieta po przejściach. Życie nie było dla niej łaskawe, każdy kopniak od losu przyjmowała i pilnowała, by te kopniaki nie dosięgały jej dzieci. Nadzieja na lepsze jutro nadeszła nieoczekiwanie i ona z niej skorzystała, wróciła do domu!

Corneliusa i Ariany ścieżki krzyżują się w pracy. Ona z góry go traktuje, on stara się jej unikać. Każde ich spotkanie to słowne potyczki lecz czy znajdą drogę do porozumienia? Czy będą w stanie funkcjonować tak dalej? Co skrywa przeszłość Ariany? Czy zemsta Corneliusa dojdzie do skutku? Tego wszystkiego dowiecie się z książki.

Corneliusa pokochałam już od pierwszych stron, jego charakter przyciąga, a historia chwyta za serce! Czytając o nim, czułam różne emocje, ale przeważnie to była to złość na ludzi, którzy powinni chronić, a ranią najbardziej! Ariana to kobieta, która powinna dostać medal za swoją walkę z życiem, które w jej przypadku nie było różowe.

Książka ta błądziła gdzieś po Polsce nim do mnie dotarła, ale to czekanie było warte!!! Autorka rozwaliła mnie na łopatki. Były łzy, był śmiech i cała gama innych uczuć. Historia tej pary porwała mnie bez końca i z bólem serca odkładałam książkę, gdy światło, bo było mi mało!

Czytając miałam wrażenie, że jestem blisko tych zdarzeń z książki, czułam każdy ból, każdy cios i każda łzę spływającą po policzkach! To jest niesamowite jak autorka zagrała na uczuciach.

Czy polecam? Oczywiście, to książka jest obowiązkowa dla każdego!!! Już od teraz, śmiało mogę stwierdzić, że książki autorki biorę w ciemno!!

Informacje dodatkowe o Odwet. Zemsta ważniejsza niż życie:

Kup książkę Odwet. Zemsta ważniejsza niż życie

Zatracony
Darcy Trigovise0
Okładka ksiązki - Zatracony

Emanująca z jego ciała kontrola, chłodny wyraz twarzy oraz szare oczy, które zdają się wiedzieć wszystko, a jednocześnie nie chcą nic zdradzić... Życie...

Oskarżony
Darcy Trigovise 0
Okładka ksiązki - Oskarżony

Napięcie kumulowane przez lata w końcu musi znaleźć ujście... Emma zawsze była zbyt charakterna, co niejednokrotnie zostało jej wytknięte. Teraz ma jednak...