Zatracony

Tom 3 cyklu Idealnie nieidealni

Emanująca z jego ciała kontrola, chłodny wyraz twarzy oraz szare oczy, które zdają się wiedzieć wszystko, a jednocześnie nie chcą nic zdradzić...

Życie nie zawsze bywa sprawiedliwe. Veronica przekonała się o tym wielokrotnie, boleśnie doświadczając otaczającego ją okrucieństwa. Pogodzona z sytuacją zawsze starała się być wdzięczna za to co ma, dopóki na jej drodze nie stanął pewien mężczyzna. Mężczyzna, który jako pierwszy sprawił, że chciała od życia czegoś dla siebie. Dwanaście lat starszy, pełen tajemnic i kompletnie nieosiągalny.

Życie potrafi nas zaskoczyć w najmniej oczekiwanym momencie.

Kiedy niebezpieczeństwo wciąż jest namacalne, Veronica dla ochrony siebie i siostry musi podporządkować się nowej rzeczywistości, dopóki problem nie zostanie rozwiązany. Wdzięczność - to jedyne, co powinna odczuwać, jednak okazuje się, że nie wszystko da się kontrolować.

Zatracony w przeszłości. Zatracony w pracy. Czy będzie miał na tyle siły, by nie zatracić się w niej?

Informacje dodatkowe o Zatracony:

Wydawnictwo: WasPos
Data wydania: 2022-04-13

Tagi: romans literatura obyczajowa

Kup książkę Zatracony

Zatracony - opinie o książce

Uwielbiam tę serię. Poprzednie tomy były świetne i nie sądziłam, że trzeci przebije swoje poprzedniczki. Pierwszy był rewelacyjny, drugi jeszcze lepszy ale to, co autorka zaserwował nam w tomie trzecim to czysta przyjemność czytania.

Veronicę poznaliśmy w tomie drugim. To młoda kobieta, która wiele w życiu przeszła. Zmuszona, by pomóc bratu ,ma wyrzuty sumienia. Razem ze swoją młodszą siostrą czeka na ratunek. Kiedy ten nadchodzi musi znowu poddać się i czekać aż zagrożenie minie. Jest wdzięczna Tobiasowi za uratowanie z rąk brata ale im więcej czasu przepływa w jego domu, tym bardziej przekonuje się, że to nie tylko wdzięczność. Tobias od pierwszego spotkania ja zafascynował. Było w nim coś, co ja do niego przyciągało. Tylko czy ma u niego szansę? Czy odzyska wolność?

Tobias to młody mężczyzna, który nie miał w życiu lekko. Kiedy przy jednej akcji, gdzie pomagała znajomemu spotyka Veronicę coś w niej sprawia, że nie potrafi o niej zapomnieć. Kiedy odbija ją i zabiera do swojego domu jednocześnie przyciąga do siebie i odpycha. Nadmiernie kontrolujący, niepotrafiący się przyznać do uczucia zasłania się różnica wieku. Czy on i o dwanaście lat młodsza dziewczyna, dadzą sobie szansę?

Tom trzeci zaczyna się intrygującym prologiem. Jest w nim krótka akcja, której nie możemy zdefiniowac kiedy się wydarzyła. Potem autorka przechodzi do wydarzeń sprzed trzech miesięcy wiec już wiemy, że wydarzenia z prologu są gdzieś wplecione w wydarzenia lub kończą nam historie. Historia jest świetnie napisana. Akcja dynamiczna, z dużą dawką humoru w postaci Gavina i coś czuje po kościach, że już niedługo poczytamy jego historię. Już się jej nie mogę doczekać. Postacie są świetnie wykreowane. Mamy tu zarówno historie Veronici oraz Tobiasa jak i krótkie wzmianki w postaci dalszych losów  bohaterów dwóch poprzednich tomów. Zaskoczeniem są niektóre wydarzenia jak ślub naszej dójki. To była szybka i dość zabawna akcja.

Fabuła jest szalenie przewrotna. W firmie Tobiasa zaczyna się dziać coś dziwnego. Początkowo szuka winnego z czasem dochodzi do wniosku, że wszystkie wydarzenia mogą łączyć się z Veronicą. A dokładnie z jej bratem, który szuka zemsty. Wydarzenie zmieniają się dość szybko, akcja goni akcję i jak już myślimy, że wszystko se złożyło w logiczną całość to autorka zaserwowała nam mega końcówkę. I muszę przyznać, że autorka mnie zwiodła. Miałam podejrzenia , koto stoi za tymi akcjami ale nic takiego zakończenie się spodziewałam. Ale takie są najlepsze intrygujące i zaskakujące. Na koniec wisienka czyli prolog gdzie autorka zdradziła nam, mam nadzieje, że się nie mylę, kto będzie bohaterami następnej części. Bo chyba będzie tom czwarty? Polecam

Odwet. Zemsta ważniejsza niż życie
Darcy Trigovise 0
Okładka ksiązki - Odwet. Zemsta ważniejsza niż życie

Nigdy nie byłem dobrym człowiekiem. Kradłem, piłem, imprezowałem – to był sens mojego życia. To wszystko skończyło się pewnej nocy, kiedy napad...

Oskarżony
Darcy Trigovise 0
Okładka ksiązki - Oskarżony

Napięcie kumulowane przez lata w końcu musi znaleźć ujście... Emma zawsze była zbyt charakterna, co niejednokrotnie zostało jej wytknięte. Teraz ma jednak...