Zatracony

Tom 3 cyklu Idealnie nieidealni

Uwielbiam tę serię. Poprzednie tomy były świetne i nie sądziłam, że trzeci przebije swoje poprzedniczki. Pierwszy był rewelacyjny, drugi jeszcze lepszy ale to, co autorka zaserwował nam w tomie trzecim to czysta przyjemność czytania.

Veronicę poznaliśmy w tomie drugim. To młoda kobieta, która wiele w życiu przeszła. Zmuszona, by pomóc bratu ,ma wyrzuty sumienia. Razem ze swoją młodszą siostrą czeka na ratunek. Kiedy ten nadchodzi musi znowu poddać się i czekać aż zagrożenie minie. Jest wdzięczna Tobiasowi za uratowanie z rąk brata ale im więcej czasu przepływa w jego domu, tym bardziej przekonuje się, że to nie tylko wdzięczność. Tobias od pierwszego spotkania ja zafascynował. Było w nim coś, co ja do niego przyciągało. Tylko czy ma u niego szansę? Czy odzyska wolność?

Tobias to młody mężczyzna, który nie miał w życiu lekko. Kiedy przy jednej akcji, gdzie pomagała znajomemu spotyka Veronicę coś w niej sprawia, że nie potrafi o niej zapomnieć. Kiedy odbija ją i zabiera do swojego domu jednocześnie przyciąga do siebie i odpycha. Nadmiernie kontrolujący, niepotrafiący się przyznać do uczucia zasłania się różnica wieku. Czy on i o dwanaście lat młodsza dziewczyna, dadzą sobie szansę?

Tom trzeci zaczyna się intrygującym prologiem. Jest w nim krótka akcja, której nie możemy zdefiniowac kiedy się wydarzyła. Potem autorka przechodzi do wydarzeń sprzed trzech miesięcy wiec już wiemy, że wydarzenia z prologu są gdzieś wplecione w wydarzenia lub kończą nam historie. Historia jest świetnie napisana. Akcja dynamiczna, z dużą dawką humoru w postaci Gavina i coś czuje po kościach, że już niedługo poczytamy jego historię. Już się jej nie mogę doczekać. Postacie są świetnie wykreowane. Mamy tu zarówno historie Veronici oraz Tobiasa jak i krótkie wzmianki w postaci dalszych losów  bohaterów dwóch poprzednich tomów. Zaskoczeniem są niektóre wydarzenia jak ślub naszej dójki. To była szybka i dość zabawna akcja.

Fabuła jest szalenie przewrotna. W firmie Tobiasa zaczyna się dziać coś dziwnego. Początkowo szuka winnego z czasem dochodzi do wniosku, że wszystkie wydarzenia mogą łączyć się z Veronicą. A dokładnie z jej bratem, który szuka zemsty. Wydarzenie zmieniają się dość szybko, akcja goni akcję i jak już myślimy, że wszystko se złożyło w logiczną całość to autorka zaserwowała nam mega końcówkę. I muszę przyznać, że autorka mnie zwiodła. Miałam podejrzenia , koto stoi za tymi akcjami ale nic takiego zakończenie się spodziewałam. Ale takie są najlepsze intrygujące i zaskakujące. Na koniec wisienka czyli prolog gdzie autorka zdradziła nam, mam nadzieje, że się nie mylę, kto będzie bohaterami następnej części. Bo chyba będzie tom czwarty? Polecam

Informacje dodatkowe o Zatracony:

Kup książkę Zatracony

Oskarżony
Darcy Trigovise 0
Okładka ksiązki - Oskarżony

Napięcie kumulowane przez lata w końcu musi znaleźć ujście... Emma zawsze była zbyt charakterna, co niejednokrotnie zostało jej wytknięte. Teraz ma jednak...

Inny
Darcy Trigovise0
Okładka ksiązki - Inny

W wieku osiemnastu lat Larissa zostaje uprowadzona przez Oscara - przemytnika narkotyków i broni - jako spłata długu jej ojca. Spędza u niego dwa...